Wygralismy 3 lige OC!
Dodany: 2007-12-17 :: 22:26:08
Jak w temacie, wygralismy oc!
Dodał: majcok komentarze: [1] | skomentuj
  Może tym razem...
Dodany: 2007-12-13 :: 19:44:52
Było parę edycji OpenCupa, był nawet EuroCup, jednak dotychczas ani razu Polewce nie udało się w żadnym z tych turniejów dojść dalej niż do ćwierćfinału (nie licząc OC 3o3). Ostatnim razem grając w Premier League nie udało się nam nawet wyjść z grupy.

W obecnej edycji się to zmieniło, bo udało się nam dojść aż do finału! Woo LoL. Oczywiście admini sądzili, że nasz skład będzie równie znakomity co w ostatnich dwóch OpenCupach, więc pozostało cieszyć się z finału 3 ligi. Z drugiej jednak strony jak na 5 treningo-oficjalnych wspólnie rozegranych spotkań to nawet nieźle! A odnośnie samego OC... w zasadzie nie ma o czym specjalnie pisać, większość oponentów nie pokazała niczego poza znakomitą obroną własnego respa.

Tak czy inaczej jesteśmy w finale, w którym stoczymy bratobójczą walkę z zawodnikami rodzimego FFire, którym z całego serca życzę szczęścia i dobrej zabawy!
Dodał: majcok komentarze: [7] | skomentuj
  Koniec przygody z OpenCupem
Dodany: 2007-01-31 :: 18:01:45
Zgodnie z tym co pisałem w ostatnim newsie, w naszej grupie OC była bardzo ciekawa sytuacja - wszystkie 3 grające zespoły miały po 1 wygraną oraz 1 porażkę. Oznaczało to, iż prędzej czy później musieliśmy rozegrać minicup, w którym wyłonione zostaną dwie awansujące drużyny.

Jak się okazało około północy admin OC wysłał do zawodników poszczególnych klanów informacje gdzie i kiedy zostanie drogą eliminacji wyłoniona mapa, na której odbywać będą się dogrywki. Kilkadziesiąt minut przed wyborem mapy dowiedzieliśmy się, że już od 19:30 zmuszeni jesteśmy rozegrać pierwsze spotkanie, a ponad godzinę później kolejne. Jak nam poszło?
Fatalnie - tak tylko można opisać naszą grę w ostatnich dniach, co również nie zmieniło się w dniu dogrywek. Jako grana mapa wybrany został goldrush, który ogólni nie należy do naszych najlepszych map. Z RM ustawiliśmy nieco ponad 10min w ataku z kolei nasza obrona to było kompletne nieporozumienie i RM w stylu idle.ee ustawiło nam jakies 6/5 min. Nie lepiej wyglądało spotkanie przeciwko LB, które ustawiło nam fh w obronie, a w ataku można było podziwiać powtórkę z pierwszego meczu przeciwko RM.

Na tym niestety kończy się nasz występ w OpenCupie.
Dodał: majcok komentarze: [25] | skomentuj
  Polewka w OpenCupie, etcupie oraz ladderze CB
Dodany: 2007-01-25 :: 20:42:33
Jak pewnie zauważyliście od dobrych kilku miesięcy na stronie nie pojawił się jakikolwiek news, jest więc o czym pisać i co nadrabiać.

Najpierw zajmę się naszą grą w rodzimym ladderku ClanBase. Jak wiadomo nie on tym czym był 2-3 lata temu i swoje lata świetności ma już dawna za sobą, jednak nadal istnieje i jakoś ciągnie (co ciekawe w ostatnim czasie aktywność tam nieco wzrosła), a co za tym idzie co jakiś czas dostajemy nowe wyzwanie od kolejnych zespołów. Wyzwań tych jednak za wiele od czasów byłego składu Polewki nie było. Kto zatem postanowił sprobować objąć pierwszą lokatę w drabince? Najpierw było to Q2NF, następnie killNet, potem ponownie Q2NF, a ostatnio dwukrotnie slayers team. Komu udało się przełamać naszą passę kilkunastu zwycięstw podrząd? Odpowiedź jest prosta - nikomu (oczywiście bez pomocy byłych graczy polewki, a obecnie zawodników NETR sytuacja wyglądałaby nieco inaczej 8D). Tym samym od prawie 2 lat żaden klan nie był i jak na razie nie jest w stanie pokonać Polewki w polskim ladderze CB.

Kolejna sprawa to nasza gra w trwającym obecnie polskim turnieju - etcup. Będąc jednym z kilkunastu bezpośrednio zaproszonych zespołów trafiliśmy do grupy wraz z VooDoo, Love Team, DMK oraz FBI. Grupa choć teoretycznie łatwa wcale taka nie była.

Nasze pierwsze spotkanie rozegraliśmy przeciwko voodoo, po którym nie wiedzieliśmy kompletnie czego się spodziewać. Jak się okazało nie jest to łatwy oponent. Pierwszą mapę - supply wygraliśmy o pare sekund, drugą z kolei przegraliśmy o pare sekund, a trzecia mapa... mhm... wolałbym ją przemilczeć, jednak tego nie zrobię. Co takiego się na niej wydarzyło? Otóż voodoo wykorzystało naszą głupotę (śmierć na ponad 15 sekund do respa) i bez większych problemów przez respa dostało się do doków, które równie szybko zostały odniesione na transmiter. Czas to niecałe 2minuty jeżeli dobrze pamiętam, a więc znakomity i gwarantujący wygraną w przypadku spokojnej i mądrej gry. Tak też się stało i pomimo kilku chaotycznych, a co najważniejsze nieudanych prób wzięcia dokumentów przegraliśmy swoje pierwsze spotkanie 2:4.

Naszym drugim rywalem było FBI. Spotkanie to od samego początku budziło spore emocje wewnątrz zespołu, jednak ostatecznie doszło do skutku. Po pół godzinnym oczekiwaniu na szóstego gracza FBI zaczęliśmy. Pierwszą mapą był adlernest, gdzie pierwsze dwie fazy ataku, a więc planta kontrolek oraz wzięcie doków wyszły nam bardzo dobrze, jednak wszelkie próby rozbicia wg mnie genialnej obrony transmitera w wykonaniu FBI do samego końca nie przyniosły jakichkolwiek rezultatów. Obrona była wiec raczej czystą formalnością, chociaż tak źle jak z voodoo nie było i nasz przeciwnik ustawił ~5/6min. Druga mapa - supply - wyszła nam nieco lepiej i udało sie nam wybronić około 10min (swoją drogą musze przyznać, że byłem kompletnie rozbity kiedy na jakieś ~10min do końca FBI ładowało już złoto na trucku, którego jednak utrzymaliśmy dobre ~5minut). Atak rewelacyjny nie był i udało nam się jedynie wysadzić wszystkie trzy wejścia do bunkra oraz przejechać nieco truckiem. Wynik był 4:0 dla FBI, jednak za użycie niedozwolonego gracza dzień później wynik zmienił się na 4:0 dla nas, dzięki w/o.

Nasz ostatni z dotychczasowych meczów rozegraliśmy z klanem Love Team, którego niestety nie docenialiśmy i liczyliśmy raczej na łatwe zwycięstwo. Tak się jednak nie stało. Na supply po dosyć dramatycznym ataku oraz obronie Love Team o około 2 minuty pobiło ustawiony przez nas czas. Początek drugiej mapy - goldrusha - także nie zapowiadał nic dobrego. Nasz przeciwnik już w 2 lub 3 ataku naprawiło czołg. Równie szybko udało im się (pomimo bariery) wysadzić drzwi do banku oraz - kiedy do końca zostało jeszcze grubo ponad 9 minut - wziąć złoto. W tym momencie większość z nas była już kompletnie zniechęcona do dalszej gry, jednak nadal Love Team nie zabezpieczyło złota oraz nie wysadziło bariery co dawało nam szansę na urwanie kilku cennych minut. Zaczęliśmy zatem bronić truck bariery oraz samego trucka. Po 2/3 minutach Love Team zabezpieczyło złoto, jednak bariera nadal stała, podobnie było przez kolejne 2 minuty, kiedy to w końcu została zniszczona, a ciężarówka ze sporymi problemami odjechała na miejsce. Czas - niecale 11 minut. Pierwsza faza ataku w naszym wykonaniu nie była zbyt efektywna, jednak po kilku atakach udało nam się uprowadzić czołg, dalej już poszło z górki i już po kilku kolejnych minutach ciężarówka jechała spokojnie do celu. Czas ~7.5 min. Jako decider wybrany został braundorf, na którym ustawiliśmy nieco ponad 5 minut, które bez większych problemów wybroniliśmy.

Zatem obecnie zajmujemy 2 lokatę w grupie (z tego co się orientuje FBI wycofało się z turnieju) zaraz po voodoo.

Na sam koniec pozostawiłem chyba najważniejszy dla nas turniej - OpenCup, w którym gramy w 2 lidze w grupie z renegade masters oraz Lucky-Bitches (pozostałe dwa zespoły wycofały się).

Pierwsze spotkanie z RM, po częście na własne życzenie, przegraliśmy 4:0 (adler o jakies 30 sekund, goldrusha nie pamietam, bo w sumie było to dobre dwa miesiące temu, ale tragicznie raczej nie było :P). Z kolei w drugim meczu, który odbył się na początku tego roku po prostu przejechaliśmy po Lucky-Bitches, które jednak wkrótce potem wygrało 4:0 z RM doprowadzającym tym samym do ciekawiej sytuacji w grupie. Dokładniej mówiąc na dzień dzisiejszy wszystkie trzy zespoły mają po 1 wygraną i 1 porażkę oraz 4/4 w rundach, co oznacza iż jesteśmy zmuszeni rozegrać mini cup (coś podobnego miało miejsce w grupie C w obecnym EuroCupie).
Dodał: majcok komentarze: [25] | skomentuj
  Polewka w finale WarLeagues!
Dodany: 2006-08-20 :: 23:37:41
Obecny - szósty - sezon rozgrywek ET WarLeagues powoli dobiega końca. Chciałoby się rzec wreszcie, gdyż rozgrywki rozpoczęły się już ponad 4 miesiące temu, a turniej nadal trwa. Jak zapewne wiecie Polewka (skład, który reprezentował nasze barwy podczas EuroCup XIII) grała w Premier League kończąc rozgrywki grupowe z dobrym rezultatem i dzięki temu (oraz licznym dropoutom spowodowanym sporymi opóźnieniami) udało się nam awansować do fazy playoff. W tejże przyszło nam się zmagać z obecnie najlepszą fińską drużyną Enemy Territory - sFx SKIT-EVIL. Na nasze szczęście (wystawiony skład pomimo bardzo dobrych umiejętności poszczególnych graczy nie był praktycznie w ogóle zgrany ze sobą) przeciwnik nie stawił się i dzięki temu walkowerem udało się nam dostać do finału WL Premier League!


W samym finale przyjdzie się nam zmierzyć z riZe, a więc drużyną która w ostatnim czasie do swoich osiągnięć dopisała m.in. trzecią lokatę w EuroCup XIII. Tak więc łatwo nie będzie, jednak miejmy nadzieję, iż uda się nam wyrwać rywalowi chociażby mapę, a kto wie czy nie sprawdzić sporej niespodzianki i zgarnąć złoty puchar :)

UPDATE
Po dosyć jednostronnym spotkaniu (aczkolwiek nie było aż tak źle) przegraliśmy 4:0.
Dodał: majcok komentarze: [25] | skomentuj
  Polewka po finale OC 3v3
Dodany: 2006-07-29 :: 22:59:18
Nasza przygoda z ostatnią edycją EuroCup zakończyła się już dawno, natomiast kilka dni temu zakończył się też nasz udział w wiosennej edycji rozgrywek OC 3v3.
Finał, rogrywany w niezwykle trudnych warunkach pogodowych, odbywał się na mapach braundorf i et_beach. Niestety drużyna przeciwników wykazała się lepszym przygotowaniem motorycznym i po dość pewnym zwycięstwie na braundorfie, przypieczętowali wygraną na drugiej z map, której losy ważyły się jednak nieco dłużej.

Tym samym zakończył się nasz udział w wiosennej edycji pucharów w CB. Był to także pożegnalny mecz dla buzki, kota i lazu, którzy od kilku dni trenują już w ramach mk Team Delta, choć być może jeszcze zagrają w naszych barwach.
Zarówno im, jak i chesterowi dziękuję za wspólnie spędzony czas, wysiłek który włożyli w budowę tego teamu i... za trofea, które można cały czas podziwiać w dziale "Awards" :)

Różne burze dziejowe nękały od czasu do czasu Polewkę, ale podobnie jak poprzednio, tak i tym razem nie zamierzamy składać broni. Polewka shall prevail :)
Dodał: malo komentarze: [15] | skomentuj
  Polewka w finale OC 3v3!
Dodany: 2006-07-13 :: 15:36:47
Nasza przygoda z obecną edycją EuroCup zakończyła się już dawno i jak wiadomo nie należała ona do najbardziej udanych. Polewka zakończyła grę w tych prestiżowych rozgrywkach na 4 miejscu w grupie. Nie oznacza to jednak, iż w tak nieciekawym stylu zakończymy sezon, gdyż nie można zapomnieć o OpenCup 3v3, w którym oczywiście gramy w Premier Division.

Trafiając do grupy z idle.ee, 3HS oraz SoF trudno było myśleć o miejscu na podium, gdy nawet awans do kolejnej fazy nie był pewny. Pierwsze spotkanie - z SoF - zakończyło się korzystnym dla nas wynikiem 4:0. Jednak najtrudniejsze mecze grupowe były dopiero przed nami. Na szczęście rywale oddali swoje spotkania walkowerem i tym sposobem Polewka Team awansowała do fazy playoff z pierwszej lokaty. W 1/8 turnieju przyszło nam się zmierzyć z polskim zespołem, a mianowicie Logitech. Po dosyć jednostronnym pojedynku znaleźliśmy się w ćwierćfinałach OC 3v3, gdzie staneliśmy naprzeciw TWK. Także i tym razem udało się nam wygrać i zapewnić sobie grę w półfinale. W walce o finał zagraliśmy z HighBot i będąc zdecydowanym faworytem rozgromiliśmy rywala awansując tym samym do finału OpenCup 3v3.

Na koniec jeszcze jedna dosyć ważna informacja. Otóż od kilku dni w barwach Polewki gra WrzFF, a więc były gracz m.in. PEF, BK, riddle (RtCW) ; riddle, tC (ET). Tradycyjnie już życzę powodzenia i mile spędzonego czasu w Polewce :)
Dodał: majcok komentarze: [59] | skomentuj
  Lineup Polewka Team dołącza do Team Delta
Dodany: 2006-06-26 :: 17:09:09
Po ponad 2 latach gry w barwach Polewki, która rezygnowała z ofert od najróżniejszych multiklanów przyszedł w końcu czas, aby się przełamać. Tym samym wczoraj oficjalnie podstawowy skład Polewki zasilił szeregi szybko rozwijającego się multiklanu o nazwie Team Delta, który oprócz dywizji ET posiada także dywizje CS:S, CS 1.6, CoD2 czy UT. Poniżej aktualny skład Team-Delta.et
 • kot
 • buzka
 • chester
 • lazar

Widać, iż w składzie brak dwóch graczy, jednak wkrótce ta luka powinna zostać zapełniona :) Tymczasem zapraszam na stronę Team Delta - www.team-delta.pl. Jeżeli jednak myślicie, że to koniec Polewki to jesteście w błędzie, gdyż Polewka Team będzie istnieć i grać nadal, jednak raczej jako zespół 4fun :)
Dodał: majcok / malo komentarze: [90] | skomentuj
  Ostatni etap konkursu Frag.pl!
Dodany: 2006-06-20 :: 12:28:16
Od kilku miesięcy firma FRAG.PL przeprowadza kolejne etapy konkursu na najśmieszniejsze, najciekawsze itd. screenshoty z gier. Obecnie zostały zakończone już trzy pierwsze etapy (najśmieszniejszy screenshot, najładniejszy screenshot oraz najlepszy fotomontaż). Do zakończenia konkursu pozostał zaledwie jeden, ostatni etap na najciekawszy komiks. Warto dodać, iż zwycięzca otrzyma na miesiąc 14 slotowy prywatny serwer (grę, której będzie to serwer, wybieracie sami) oraz 32 slotowy TeamSpeak. Poniżej parę ogólnych zasad.

 • Każdy z czterech etapów będzie trwał dwa tygodnie.
 • Zrzuty ekranów mogą być w dowolnej rozdzielczości (ale bez przesady)
 • Polecamy wybór spośród 640 x 480, 800 x 600 i 1024 x 768 (jeśli jednak sytuacja tego wymaga, wielkości mogą być inne).
 • Wysyłając maila zaznaczcie, że jesteście jedynymi autorami wykonanych zrzutów i zgadzacie się na ich nieodpłatną publikację.
 • Komiksy mogą składać się z dowolnej liczby obrazków, złapanych w
  dowolnej liczbie gier - ważne, żeby były ciekawe lub śmieszne.
 • Nie ma ograniczenia do liczby wysyłanych obrazków


Screenshoty należy wysyłać na adres e-mail - gizmoo@frag.pl. Należy pamiętać, aby w temacie wiadomości wpisać autora, grę oraz kategorię, gdyż w przeciwnym razie zgłoszenie zostanie odrzucone.
Dodał: majcok komentarze: [54] | skomentuj
  EuroCup XIII - mecz z hx
Dodany: 2006-06-14 :: 23:38:18
Dokładnie dwa dni temu, o godzinie 21:00 rozegraliśmy najważniejsze jak dotychczas spotkanie w ramach EuroCup. Mecz z Team-Helix decydował o naszym być albo nie być w EuroCup. Czy i jak zaowocowała nasza sprytna taktyka zakładająca jak najmniejszą ilość treningów przed tym spotkaniem? Pewnie już wiecie, niemniej jednak zapraszam do lektury poniższej relacji :)

grush_sw
Axis: Polewka Team
Allies: Team-Helix

Pierwsze kilka ataków ze strony Team-Helix nie przyniosło jakichkolwiek skutków, jednak po upływie zaledwie minuty jeden z zawodników helix naprawił czołg. Równie szybko i bez większych problemów tank dojechał na miejsce, dzięki czemu mając prawie 12 minut w zapasie gracze Team-Helix rozpoczęli kolejną fazę ataku. Jak się okazało już po kilkudziesięciu sekundach riddla przejął złoto, jednak daleko z nim nie dotarł. Około pół minuty później helix ponownie ukradło cenny kruszec, który po raz kolejny bez problemów został odzyskany przez nas. Następnie przez kolejne kilka minut nasi rywale kilkukrotnie przejmowali objective, jednak z marnym skutkiem. Dopiero na 7:30 min do końca ramiN (second) szczęśliwie zabezpieczył skradzione złoto na ciężarówce, która bez przeszkód dotarła na miejsce.
Czas - 8:52.

Axis: Team-Helix
Allies: Polewka Team

Po kilku pierwszych, bezskutecznych próbach przejęcia czołgu, na prawie 8 minut do końca LoCkheedowi udało się go naprawić. Jak się jednak okazało nie ruszył on nawet z miejsca, gdyż natychmiast został zniszczony przez graczy Team-Helix. Niestety przez kolejne 7 minut nie byliśmy w stanie chociażby zbliżyć się do czołgu i dopiero po upływie 8 minut od rozpoczęcia naprawiliśmy czołg. W tym jednak momencie było już za późno na jakąkolwiek próbę pobicia czasu ustawione przez Team-Helix.
Fullhold.

alder
Axis: Team-Helix
Allies: Polewka Team

Praktycznie już w pierwszym ataku udało się nam wyczyść teren wokół Door Controls, jednak nie było engineera, który byłby w stanie podłożyć ładunek. Bardzo szybko też Team-Helix odzyskał kontrolę i przez następne kilka minut mieliśmy naprawdę wiele okazji do uzbrojenia ładunku, jednak za każdym razem (nie raz w ostatniej chwili) nasz eng ginął. Dopiero na 11:33 min do końca LoCk oraz snow podłożyli dynamit, który bez problemu został obroniony i kilkadziesiąt sekund później droga do office room stała otworem. Dosłownie kilka sekund po tym fakcie buzka przejął dokumenty, jednak daleko z nimi nie dotrał. Po raz kolejny dokumenty zostały skradzione przez lazara dopiero po minucie bezskutecznych ataków. Bez problemów zostały one dostarczone na miejsce.
Czas - 6:03.

Axis: Polewka Team
Allies: Team-Helix

Po około minucie i kilku bezowocnych atakach zawodnikom Team-Helix udało się podłożyć ładunek pod Door Controls. Wkrótce potem nasi przeciwnicy z zapasem ponad 4 min rozpoczęli ofensywę w kierunku office room. Praktycznie natychmiast jeden z graczy helix przejął dokumenty, jednak równie szybko zostały one odbite. I tu podobnie jak i w przypadku naszej ofensywy, Team-Helix po około minucie skutecznie skradło objective, które bez problemów Rapt6rr dostarczył na miejsce.

Polewka Team 0:4 Team-Helix
Dodał: majcok komentarze: [3] | skomentuj
  Showmatch CC2 z cdap-#stfu?
Dodany: 2006-06-10 :: 21:40:56
Dawno na stronie nie było jakichkolwiek informacji na temat rozegranych spotkań. Było spowodowane to głównie brakiem czasu w ostatnim tygodniu, jednak od teraz ponownie wszystko wraca do normy :) Tak więc ponad tydzień temu, a dokładniej 31.05 rozegraliśmy mecz pokazowy w ramach Challenge Cup 2. Początkowo naszym rywalem mieli być zawodnicy ND (byłe Goliath), jednak zrezygnowali i na ich miejsce organizatorzy znaleźli inny zespół, a mianowicie cdap-#stfu, którzy podobnie jak i ND grają, a raczej grali w EuroCup XIII. Poniżej krótka relacja.

aldernest
Axis: Polewka
Allies: cdap

Po upływie półtorej minuty zawodnicy cdap, a dokładniej iron podłożył ładunek pod Door Controls. Wkótce potem rozpoczęli atakować office room. Po trzech minutach bezowocnych prób przejęcia dokumentów w końcu im się to udało i niedługo potem decem szczęśliwie dotarł z nimi do celu.
Czas - 5:53.

Axis: cdap
Allies: Polewka

Rozpoczęliśmy atakować czterema medykami i dwoma engineerami (LoCk, snow). Już w drugim ataku Lock uzbroił ładunek pod Door Controls. Po zniszczeniu Controls i naprawieniu CP zaczęliśmy atakować sześcioma medykami, co się bardzo dobrze sprawdziło, gdyż po niecałych 2 minutach buzka przejął dokumenty, które bez problemów zostały dostarczone na miejsce.
Czas - 3:56.

supplydepot2
Axis: cdap
Allies: Polewka

Flaga została przejęta dosyć szybko po po około minucie od rozpoczęcia. Kilka sekund później snow podłożył ładunek pod Forward Bunker Gate. W międzyczasie cdap zbuowało CP, jednak ich ofensywa została bardzo szybko rozbita, dzięki czemu na ponad 12 minut do końca kot zniszczył CP, które kilka sekund później chester naprawił. Po minucie LoCk podłożył dynamit pod Depot Gate, a chester pod East Wall. Równie szybko chesterowi udało się niezauważenie dostać do Crane Controls, które natychmiast naprawił i aktywował. W tym momencie tempo naszej ofensywy zmalało, jednak w końcu udało się odbić ciężarówkę i odholować ją na miejsce.
Czas - 7:18.

Axis: Polewka
Allies: cdap

Finowie przez dobre kilka miunut nie byli w stanie przejąć bunkra, dopiero na 4:37 udało im się odbić flagę, a kilka sekund wcześniej podłożyć dynamit pod Forward Bunker Gate oraz spawn rear exit. Odbicie CP zajęło im nieco więcej niż nam czasu, jednak praktycznie do końca go nie zbudowali. Dopiero gdy na zegarze pozostało 47 sekund decem naprawił CP. W międzyczasie iron podłożył ładunek pod Depot Gate, jednak został on bardzo szybko rozbrojony. Zawodnicy cdap do samego końca nie byli w stanie rozbić naszej obrony. Co prawda mając zaledwie 10 sekund udało im się po raz kolejny uzbroic ładunek pod Depot Gate, jednak było już za późno.
Fullhold.

nachteinbruch
Axis: Polewka
Allies: cdap

Po upływie zaledwie kilkudziesięciu sekund Finowie przejęli flagę oraz podłożyli dynamit pod Side oraz Main Gate. Wkrótce bez większych problemów udało im się rozbić naszą obronę Pak Cannon i je zniszczyć. Mając 13 minut w zapasie byli w bardzo dobrej sytuacji, jednak jak się okazało przez dobre 4 minuty nie byli w stanie się zblizyć do Ammo Supply. Dopiero na około 8 minut do końca po ammo supply zostało jedynie wspomnienie. Nie było to jednak koniec, gdyż w międzyczasie naprawione zostało Pak Cannon. Po kilku kolejnych minutach obrony w końcu naszym rywalom udało się zniszczyć działo.
Czas - 9:56

Axis: cdap
Allies: Polewka

Przejęcie flagi zajęło nam około dwóch minut. Kilka sekund później buzka oraz kot podłożyli ładunku odpowienio pod Side Gate oraz Main Gate. Po kilku minutach bezskutecznych ataków na 3 minuty do końca udało się nam zniszczyć Pak Cannon, a niecałe dwie minuty później podobny los spotkał Ammo Supply. Jednak w międzyczasie Finowie naprawili działo, którego do końca nie udało się nam zniszczyć.

Polewka Team 4:2
Dodał: majcok komentarze: [11] | skomentuj
  online- cup - mecz z smg
Dodany: 2006-06-04 :: 16:06:38
W ostatnim newsie pisałem na temat meczu pierwszej rundy playoff online- cup. Teraz przyszedł czas na nasz pojedynek w ramach 1/8 finału wspomninego turnieju. Spotkanie to zostało rozegrane dwa dni temu o godzinie 21:00. Naszym przeciwnikiem była drużyna smg (byłe savak).

Na pierwszej mapie - frostbite - pierwsi atakowali zawodnicy smg. Ku zaskoczeniu dosyć szybko udało im się przejąć kontrolę nad CP. Nasza obrona office room nie należała do najlepszych, co spowodowało iż po kilku kolejnych atakach gracze smg przejęli dokumenty. Jednak jak się okazało udało nam się nadrobić kilku minut, dzięki bardzo dobrej obronie radiostacji. Dopiero po kilku minutach zawodnikom smg udało się zabezpieczyć skradzione dokumenty.
Czas - ok. 6:40.
Nasz atak był równie udany, jednak w przeciweństwie do naszych rywali nie mieliśmy większych problemów z dostareczeniem objective na miejsce.
Czas - 5:20.

Po wyrównanym frostbite przyszedł czas na braundorfa. Tutaj widać było kto jest lepszy. Bardzo szybko przejęlismy flagę oraz zapewniliśmy sobie dostęp do bunkra zarówno od strony Side jak i Main. Równie łatwo poradziliśmy sobie z obroną naszych rywali, dzięki czemu po ponad 4 minutach od rozpoczęcia ładunek pod Bunker Controls został uzbrojony.
Czas - 3:54
Pozostało jedynie obronić ten znakomity czas, co oczywiście nie było problemem. Fullhold.

Polewka Team 4:0

Dodał: majcok komentarze: [12] | skomentuj
  online- cup - mecz z uAznia
Dodany: 2006-06-04 :: 16:05:37
W ciągu ostatnich kilku dni rozegraliśmy spotkania pierwszej oraz drugiej rundy fazy playoff turnieju online-. W pierwszym z nich, które odbyło się w niedzielę 28.05 zagraliśmy z uAznią. Będąc faworytem całego turnieju powinniśmy bez problemów uporać się z przeciwnikiem, jednak z powodu ostatnich zmian w składzie i braku praktycznie jakichkolwiek treningów wszystko mogło się zdarzyć.

Na pierwszej mapie - sw_goldrush_te - dopiero po dwóch minutach udało się nam naprawić czołg, jednak później szło już lepiej. Co prawda zawodnicy uAzni dobre kilka minut bronili złota, jednak w końcu, gdy za zegarze pozostało 8 minut chester przejął kruszec i szczęśliwie zabezpieczył go na ciężarówce, która dotarła do celu po ponad 8:30 min gry.
W pierwszej fazie obrony zagraliśmy niestety podobnie jak nasi rywale, którzy także po około 2 minutach od rozpoczęcia przejęli czołg. Później jednak ich ofensywa straciła tempo i każdy kolejny atak bez większych problemów był odpierany, dzięki czemu udało się obronić ustawiony wcześniej czas.

Po grushu przyszedł czas na braundorf. Pierwsi atakowali zawodnicy uAzni, którzy po kilku bezskutecznych atakach w końcu po około minucie gry przejęli kontrolę nad Factory Discrit (12:40). Tego dnia nasza obrona na braundorfie nie należała do najlepszych, dzięki czemu dosyć szybko uAzni udało się ją rozbić i podłożyć dynamit pod Bunker Controls. Jak się jednak okazało sytuacja bardzo szybko została opanowana, a ładunek rozbrojony. Ostatecznie dopiero po kilku kolejnych atakach, nasi przeciwnicy po raz drugi uzbroili ładunek pod Controls i skutecznie go obronili. Czas około 6:30 min.
Przyszedł czas na nasz atak. Flagę przejęliśmy praktycznie równo szybko co uAznia, dzięki czemu mieliśmy około 5 minut na wysadzenie Bunker Controls. Minutę później droga do bunkra zarówno od strony Side jak i Main była otwarta. Po kilku bezowocnych atakach na 3 minuty do końca chester oraz buzka uzbroili ładunki pod Controlsami.
Czas - 4:12.

Polewka Team 4:0 uAznia

Dodał: majcok komentarze: [58] | skomentuj
  Zmiany kadrowe!
Dodany: 2006-06-04 :: 16:05:03
Dawno na stronie nie było newsa dotyczącego zmian w lineupie. Nie oznacza to, że nikt nie opuścił lub zasilił naszych szeregów, bo jak każdy zespół także i w Polewce zdarzają się spore rotacje w składzie. Do czego zmierzam? Otóż od pewnego momentu mieliśmy pewne wewnątrz klanowe problemy, do których dodatkowo doszedł brak czasu na aktywną grę niektórych zawodników. Z tego też powodu kilka dni temu aktywną grę w Polewka Team zaprzestał jeden z naszych podstawowych zawodników - incognito. Z kolei inny - także podstawowy - gracz, a mianowicie Robol postanowił opuścić nasze szeregi, aby zasilić inny polski zespół.

Tym samym brakowało dwóch zawodników, którzy byliby w stanie zapełnić powstałą lukę. Osobiście sądzę, iż udało nam się znaleźć doskonałych zamienników. Otóż incognito oraz Robola zastąpił nie kto inny jak najlepszy duelowiec ET w Polsce - LoCkheed oraz nieco mniej znany zawodnik - snow.

Witamy!


Na koniec pragnę życzyć im udanej gry i dobrej zabawy w Polewce!
Dodał: majcok komentarze: [7] | skomentuj
  EuroCup XIII - mecz z FF
Dodany: 2006-06-04 :: 16:03:50
Od ostatniego newsa na stronie minęło sporo czasu. Nie oznacza to jednak, iż Polewka nic nie grała, gdyż pozostało jeszcze wiele zaległych spotkań, które postaram się w najbliższym czasie nadrobić. Teraz jednak postanowiłem zając się jak dotychczas naszym ostatnim spotkaniem w ramach EuroCup XIII. Zostało ono rozegrane 21 maja o godzinie 22:00. Tym razem naszymi rywalami byli zawodnicy FF. Warto dodać, iż z powodu wcześniejszej porażki z sFx, aby myśleć nadal o awansie wręcz musieliśmy wygrać ten mecz.

supplydepot2
Axis: FF
Allies: Polewka

Pierwsze kilkanaście ataków nie przyniosło jakichkolwiek skutków (jeśli nie liczyć momentu, w którym Robolowi zabrakło nieco szczęścia, aby podłożył ładunek pod Main Gate). Dopiero po niecałych czterech minutach od rozpoczęcia udało się nam przedrzeć przez zadziwiająco dobrą obronę FearFactory. Chwilę później pod Forward Bunker Gate wylądował dynamit. Kilka sekund przed eksplozją dolnej bramy Robol oraz chester uzbroili ładunki pod Forward spawn rear exit. CP udało się przejąć bez większych problemów, jednak dopiero na niecałe 10 minut do końca zostało ono zniszczone, a następnie naprawione przez chestera. Chwilę później pod Depot Gate podłożony został dynamit (9:18). Niedługo po wysadzeniu głównej bramy podobny los spotkał East (West do końca pozostało nienaruszone). Na 7:30 min do końca truck stał już na miejscu. W tym jednak momencie defensywa naszych rywali zdecydowanie się umocniła i dopiero niecałe 4 minuty później chesterowi udało się naprawić i aktywować Crane Controls. Chwilę później bez większych problemów kot, chester oraz incognito opanowali ciężarówkę i bez przeszkód rozpoczęli ją odholowywać. Daleko jednak nie zajechali, gdyż buzka ‘celnym’ artem ściągnął wszystkich trzech. Opóźniło to nieco dostarczenie złota na miejsce.
Czas – 11:11.

Axis: Polewka
Allies: FF

Po ponad minucie bez problemowej obrony FragStealer podłożył ładunek pod Forward Bunker Gate. Sytuacja została natychmiast opanowana i Robol rozpoczął rozbrajać ładunek, jednak PF krc załatwił sprawę i musieliśmy wycofać się w okolice CP. Chwilę później ponownie krc – tym razem przy użyciu mortara – ściągnął buzkę, kota i chestera. Zaledwie niecałą minutę po wysadzeniu bramy Zaskroni3c uzbroił ładunek pod Depot Gate, a kilkadziesiąt sekund później zawodnicy FF całkowicie oczyścili teren wokół CP, które natychmiast zostało zniszczone przez Frag`Stealera i naprawione (8:00). W międzyczasie dynamit wylądował pod Forward spawn rear exit, a prawie dwie minuty po wysadzeniu Depot Gate zaskroni3c i frag`stealer podłożyli ładunki pod odpowiednio East oraz West Gate. Było wyraźnie widać, iż supplydepot nasi rywale mają bardzo dobrze opanowaną. Zaledwie kilka sekund po wysadzeniu bocznych wejść FF naprawiło i aktywowało Crane Controls. Teren wokół trucka na chwilę został oczyszczony, jednak już kolejny atak zakończył się odbiciem ciężarówki przez Mit0sa, Frag S., racheta oraz krc. W tym jednak momencie Frag`Stealer – podobnie jak wcześniej buzka – fatalną ‘puszką’ wymordował połowę swojego zespołu. Oczywiste było jednak, iż mając 4 minuty w zapasie, zawodnicy FF pobiją ustawiony przez nas czas. I tak też się stało, gdyż już w kolejnym ataku udało im się przejąć ciężarówkę i odholować ją na miejsce.
Czas – 7:38.

frostbite
Axis: Polewka
Allies: FF

Początek drugiej mapy nie zapowiadał niczego dobrego. Już w pierwszym lub drugim ataku FF uzbroiło ładunek pod Main Door. Chwilę później także CP było w ich posiadaniu, a po niecałej minucie od rozpoczęcia Zaskroni3c podłożył dynamit pod Service Door. Na 9:30 min do końca buzka zniszczył CP, jednak natychmiast zostało ono naprawione. Mając ponad 9 minut w zapasie nasi przeciwnicy zaczęli atakować office room. Po około minucie bezskutecznych ataków rachetowi udało się przejąć dokumenty, jednak buzka szybko opanował sytuację i wszystko rozpoczęło się na nowo. Kolejna minuta upłynęła i – tym razem Mit0s – po raz kolejny FF zbiegło z objective. Tym razem mieliśmy nieco więcej szczęścia, gdyż praktycznie przy radiu lazarowi udało się odbić doki. Ostatecznie dopiero na niecałe 5:30 min do końca FearFactory przejęło dokumenty i nie pewnymi problemami je dostarczyło na miejsce.
Czas – 7:03.

Axis: FF
Allies: Polewka

FF ustawiło przeciętny czas, więc mieliśmy spore szanse, aby go pobić. Już w pierwszym ataku – podobnie jak w przypadku FF – podłożony został dynamit pod Main Door. Nieco więcej czasu – około minuty - potrzebne było na przejęcie CP. Kilkanaście sekund później Robol uzbroił ładunek pod Service Door. W międzyczasie dwukrotnie (najpierw chester, a chwilę później buzka) udało się nam przejąć dokumenty, jednak z marnym skutkiem. Około pół minuty po tym fakcie po raz kolejny ukradliśmy doki, jednak wszystko skończyło się odbiciem ich przez zawodników FF. Dopiero na 3 minuty do końca kot skutecznie przejął dokumenty, które kilkadziesiąt sekund później zostały zabezpieczone.
Czas – 5:16.

braundorf
Axis: Polewka
Allies: FF

Żeby nadal myśleć o awansie do fazy playoff musieliśmy wygrać to spotkanie. Przez pierwsze 2 minuty bez problemów udawało się nam obronić ataki ze strony FF (co prawda po około minucie Mit0s przejął flagę, jednak została ona natychmiast odbita). Dopiero na 13 minut do końca straciliśmy kontrolę nad Factory Discrit. Tym samym natychmiast pod Main Gate oraz Side Door uzbrojone zostały ładunki. W międzyczasie naprawiliśmy CP, nad którym jednak bardzo szybko straciliśmy kontrolę. W tym momencie sytuacja nie wyglądała zbyt ciekawie, gdyż FF miało grubo ponad 9 minut na wysadzenie Bunker Controls. Jak się okazało obawy te były przedwczesne, gdyż udało się nam bez problemów bronić przez prawie 5 minut (co prawda na 6 minut do końca FF podłożyło dynamit pod Controlsami, jednak sytuacja została natychmiast opanowana i Robol rozbroił ładunek). Ostatecznie po ponad 10 minutach od rozpoczęcia Zaskroni3c uzbroił dynamit pod Bunker Controls. Tym razem zabrakło nieco parę sekund, aby po raz kolejny rozbroić ładunek. Mimo to czas ustawiony przez zawodników FearFactory był delikatnie mówiąc nienajlepszy.
Czas – 10:53.

Axis: FF
Allies: Polewka

Po bodajże dwóch bezskutecznych atakach, na 10 min do końca chester przejął Factory Discrit. Kilka sekund później Robol podłożył ładunek pod Main Gate. Tym samym 30 s później główna brama była tylko wspomnieniem. Po minucie podobny los spotkał Side Door. W międzyczasie FF naprawiło CP oraz Side Gate, które chwilę później zostały zniszczone przez buźkę. Tak więc zanim jeszcze Side Door zostało znoszone CP był w naszych rękach. Tym oto sposobem droga do Bunker Controls stała otworem. Defensywa FearFactory szybciej posypać się nie mogła, bo w praktycznie pierwszym ataku udało się nam podłożyć dynamit pod Controlsami.
Czas – 4:16.

Polewka Team 4:2 FearFactory

Dodał: majcok komentarze: [19610] | skomentuj
  EuroCup XIII - mecz z kujuneb
Dodany: 2006-06-04 :: 16:02:29
Ponownie wracam do zaległych spotkań. Tym razem przyszedł czas na nasz pierwszy mecz w ramach EuroCup XIII. Odbył się on ponad dwa tygodnie temu z jedną z najlepszych estońskich drużyn, a mianowicie kujuneb, których skład robie spore wrażenie. Czy godziny przygotowań do tego spotkania opłaciły się? Aby się tego dowiedzieć zapraszam do poniższej relacji.

braundorf
Axis: kujuneb
Allies: Polewka Team

Pierwsze dwa lub trzy ataki nie przyniosły oczekiwanych sutków (co prawda w międzyczasie Robolowi udało się przejąc flagę, jednak została ona szybko odebrana). Mimo to po niecałych dwóch minutach od rozpoczęcia udało się nam ostatecznie zająć Factory district. Chwilę później Robol oraz buzka podłożyli ładunki odpowiednio pod Main Gate oraz Side Door. Natychmiast jak zostały zniszczone oba obiekty rozpoczęły się ataki od obu stron. Na 12 minut do końca chester naprawił CP, a buzka zniszczył Side Gate. Tym samym droga do Bunker Controls stała otworem. Defensywa estończyków dziwnie szybko się załamała i zaledwie minutę później uzbrojony został dynamit pod wspomnianymi Controlsami. Bez większych problemów udało się obronić tykający ładunek i ustawić znakomity czas 4:14!

Axis: Polewka Team
Allies: kujuneb

Pierwsza faza ataku w wykonaniu kujuneb była nieco lepsza od naszej, co spowodowało, iż po około minucie straciliśmy kontrolę nad Factory district. Na 3 minuty do końca estończykom udało się podłożyć ładunek pod Main Gate i ... Na tym się skończyło. Wszystkie kolejne próby przedarcia się w okolice Bunker Controls kończyły się masakrą naszych rywali.
Fullhold.

sw_goldrush_te
Axis: Polewka Team
Allies: kujuneb

Pierwsze kilka ataków kujuneb zostało bez problemu odpartych. Jak się okazało estończycy nie mieli zamiaru być mięsem armatnim ani chwili dłużej i po zaledwie 2:30 min udało im się naprawić i ukraść czołg. W kolejnej fazie ataku ponownie (pomimo braku Tank Barrier) mieli spore problemy, aby dotrzeć do celu i zniszczyć drzwi banku, które dopiero na niecałe 10 minut do końca zostały wysadzone. Rozpoczęła się najważniejsza faza obrony. Minutę później jeden z naszych rywali przejął złoto, jednak szybko został zabity, a cenny kruszec ponownie trafił na swoje miejsce. Jak się okazało zaledwie kilkadzisiąt sekund później kolejny gracz kujuneb - vikat - wziął złoto. Jednak daleko z nim nie dotrał i po raz kolejny sytuacja została opanowana. Ostatecznie po kilku minutach bezskutecznych ataków, reload zbiegł ze złotem i zabiezpieczył je na ciężarówce. Tym samym na 5 minut do końca - bez przeszkód - truck podążał do celu.
Czas - 11:24

Axis: kujuneb
Allies: Polewka Team

Już po około minucie od rozpoczęcia udało się nam naprawić, a następnie ukraść czołg. Kilkanaście sekund później engineer naszych rywali zbudował Tank Barrier, jednak nie szczególnie opóźniło to dotracie czołgu na miejsce. A wszystko, dzięki bez problemowemu poradzeniu sobie z obroną estończyków, co zaowocowało wysadzeniem bariery na prawie 9 minut do końca. W tym momencie graczom kujuneb udało się nieco opóźnić tempo ofensywy, jednak w końcu po upływie 35 sekund od zniszczenia pierwszej bariery drzwi od banku były już wspomnieniem. Rozpoczęła się decydująca faza ataku. Praktycznie za pierwszym podejściem lazarowi udało się przejąć złoto, jednak równie szybko zostało ono odzyskane. Podobnie sytuacja wyglądała niecałą minutę później. Dopiero po kilku bezskutecznych atakach na 5:30 min do końca chester po raz kolejny ukradł objective. Jak się okazało zabrakło nieco szczęścia, aby udało mu się zbiec w bezpieczne miejsce. Tym samym wszystko rozpoczęło się od nowa. Po upływie niecałych 30 sekund po raz trzeci lazu uprowadził złoto. Minutę później było ono już zabezpieczone na trucku. Niestety w międzyczasie estończycy naprawili Truck Barrier, co nieco opóźniło ucieczkę z cennym ładunkiem. Po wysadzeniu bariery bez problemów ciężarówka dotarła na miejsce przeznaczenia.
Czas - 9:32.

Polewka Team 4:0 kujuneb

Dodał: majcok komentarze: [11] | skomentuj
  WL - mecz z t34
Dodany: 2006-06-04 :: 16:01:16
Wczoraj wieczorem o godzinie 21 rozegrane zostało spotkanie w ramach WarLeagues z drużyną złożoną z graczy pochodzących zza naszej wschodniej granicy. Chodzi oczywiście o klan tank thirty four. Wszystko rozpoczęło się sprawnie bez jakiegokolwiek ETTV czy też ShoutCastu. W przypadku map wybór padł na braundorf oraz sw_goldrush_te.

Braundorf
Axis: t34
Allies: Polewka

Dzięki dobrej ofensywie flaga została przejęta stosunkowo szybko, bo po około minucie od rozpoczęcia. Kilka sekund później podłożony został dynamit pod Main Gate (13:32) oraz Side Door (13:26). Nastąpiła decydująca faza ataku. I jak się okazało po raz kolejny po niecałej minucie od wysadzenia bramy głównej opanowaliśmy całkowicie bunkier, dzięki czemu Robol bez przeszkód mógł uzbroić ładunek pod Bunker Controls.
Czas - 3:27.

Axis: Polewka
Allies: t34

Po raz pierwszy t34 udało się przejąć flagę po niespełna pół minuty, jednak bardzo szybko została odzyskana. Podobnie było kilka sekund później, jednak w tym momencie nasz obrona wyjątkowo się uszczelniła w skutek czego nasi rywale przez ponad dwie minuty nie byli w stanie przedostać się w okolice bunkru. Dopiero, gdy na zegarze było 40 sekund do końca t34 ostatecznie przejęło bunkier. Chwilę później podłożyli oni ładunek pod Main Gate i rozpoczęli swoje ataki w kierunku Bunker Controls. Było jednak za późno, gdyż pozostało niecałe 30s do końca i tym samym w pięknym stylu wygraliśmy pierwszą mapę.

sw_goldrush
Axis: Polewka
Allies: t34

Już od samego początku zapowiadało się na to, że graczom t34 trudno będzie przedostać się w okolice czołgu. Minuty nieubłaganie mijały, a czołg nadal pozostawał w naszych rękach. Prawdę mówiąc dawno nie widziałem tak dobrej pierwszej fazy obrony (jeśli nie liczyć kapitalnej gry Noll8 w defensywie w kwalifikacjach do EuroCup). Dopiero po upływie niecałych 8 minut zawodnicy tank thirty four przejęli czołg. W tym momencie nasza defensywa cofnęła się i po raz kolejny nasi rywale zostali zatrzymani na jakiś czas, dzięki czemu dopiero po upływie 3 minut udało im się zniszczyć drzwi banku. Do końca pozostało 4:35 min i od tego momentu t34 nie miało już nic do gadania. Nawet nie zobaczyli złota :D
Fullhold

Axis: t34
Allies: Polewka

Już po niecałej minucie od rozpoczęcia czołg był w naszych rękach. Równie szybko i bezproblemowo udało się nam wysadzić drzwi banku. Następnie w pierwszym ataku na samo złoto udało się je przejąć, jednak t34 szybko udało się je odzyskać. Podobnie było za drugim (10:59) i trzecim (9:53) razem. Ostatecznie dopiero na 5 minut do końca udało się przebić przez zaskakująco dobrą obronę naszych rywali, co zaowocowało dostarczeniem złota na ciężarówkę przez lazara. Jako, że bariera została odpowiednio wcześniej zniszczona truck szybko i bez przeszkód dotarł do celu.
Czas - 11:39.
Dodał: majcok komentarze: [9] | skomentuj
  Polewka vs. SoF
Dodany: 2006-06-04 :: 16:00:07
Zgodnie z tym co napisałem w poprzednim newsie, przyszła pora, aby nieco wspomnieć o ostatnich spotkaniach. Dwa dni temu krótko opisałem mecz w ramach WarLeagues z cZar. Dzisiaj z kolei przyszedł czas na pojedynek OpenCup 3v3 z dobrze znanym brytyjskim klanem, a mianowicie SoF.

Aldernest_b7c
Axis: Polewka
Allies: SoF

Pierwsze kilka ataków zostało bez większego trudu odparte, jednak w końcu na ponad 13 minut do końca SoF udało się podłożyć dynamit pod Door Controls. Natychmiast po uzbrojeniu ładunku jeden z zawodników SoF przez respawn Axis powędrował w kierunku dokumentów. Ledwie udało mu się wydostać z office room, kiedy pojawił się chester ratując sytuację. Niedługo potem gracze SoF zaczęli atakować od strony CP, co w nieco ponad minutę później zakończyło się ostatecznym uprowadzeniem objective i dostarczeniem go na miejsce.
Czas - 3:33 min

Axis: SoF
Allies: Polewka

Przed kotem, chesterem oraz incognito stało trudne zadanie, gdyż czas, jaki ustawili brytyjczycy budził pewne obawy odnośnie tego, czy aby spotkanie na pewno zakończy się wynikiem 4:0. Jednak jak się okazało były one całkowicie bezpodstawne. Już w pierwszym ataku udało się nam podłożyć ładunek pod Door Controls i całkowicie opanować sytuację. Dzięki temu już ponad minutę później kot bez problemów dostarczył dokumenty na miejsce ustanawiając tym znakomity czas 2:03 min!

Braundorf_b7
Axis: SoF
Allies: Polewka

Po raz kolejny ofensywa naszych zawodników okazała się bardzo skuteczna, dzięki czemu po niecałych 20 sekundach od rozpoczęcia flaga była już w naszych rękach. Równie szybko wylądował ładunek pod Main Gate, a kilkanaście sekund później także pod Side Door. Po wysadzeniu bramy rozpoczęła się najważniejsza faza ataku, która była równie udana co pierwsza. Chaos w obronie SoF jeszcze polepszył sytuację, co zaowocowało uzbrojeniem ładunku z zapasem prawie 8 minut!

Axis: Polewka
Allies: SoF

Rozpoczął się atak naszych rywali. Po kilku nieudanych próbach w końcu gracze SoF dopięli swego i zajęli bunkier (1:28), jednak szansa, że uda im się chociażby dostać w okolice Controls były równe zeru. Fullhold ;)

Polewka Team 4:0 SoF


Jak więc widać po zdecydowanie jednostronnym pojedynku udało nam się objąć pierwsze miejsce w grupie E OpenCup Spring 3on3. Obecnie zagrozić utrzymaniu tej pozycji może jedynie idle.ee.
Dodał: majcok komentarze: [3] | skomentuj
  Polewka cZaruje!
Dodany: 2006-06-04 :: 15:59:03
Od ostatniego newsa jaki pojawił się na stronie upłynęło sporo czasu i wiele się wydarzyło. Przyszedł więc czas, aby nadrobić te zaległości i napisać nieco o spotkaniach rozegranych od momentu ukazania się ostaniego newsa. Nasz drugi mecz - z belgijskim klanem cZar - w ramach piątego sezonu WarLeagues odbył się dokładnie 1.05 o godzinie 20:30. Jako pierwsza rozegrana została jedna z najnowszych map granych zarówno w ClanBase jak i WarLeagues, a mianowicie adlernest_b7c. W ataku ustawiliśmy dobry czas około 6:30 min. Co można napisać o obronie? Nic ciekawego, minuty leciały i leciały, a nasi rywale ni jak nie mogli znaleźć sposobu na rozbicie polewkowej defensywy. Po tej mapie przyszedł czas na sw_goldrush_te. Tutaj zawodnicy cZar nie mieli już nic do gadania. Potrzebowali oni prawie 10:30 min, aby dostarczyć złoto na trucka i odholować go w miejsce przeznaczenia. Tym samym atak był już tylko formalnością. Belgowie nie stawiali praktycznie oporu, dzięki czemu nasi zawodnicy jak nóż w masło wbili się w obronę rywali ostatecznie ustawiając znakomity czas 5 minut!

Polewka Team 4:0 cZar


Tak więc zajmujemy pierwszą lokatę w Premier Group z dorobkiem 2 zwycięstw, 1 remisu (który jest spowodowany dziwnym dodaniem po raz kolejny meczu z cZar, jednak z wynikiem 0:0) oraz żadnej porażki. Miejmy nadzieję, iż taka sytuacja nie zmieni się do końca fazy grupowej :)
Dodał: majcok komentarze: [0] | skomentuj
  CB PL mecz vs slayers Team
Dodany: 2006-04-29 :: 09:47:04
Z kronikarskiego obowiązku muszę wspomnieć o meczu z młodym, ambitnym, żądnym sławy i sukcesów zespołem slayers Team.
Mecz odbył się 27.04. Wygraliśmy mapę supplydepot,. Druga mapa była już czystą formalnością. Przeciwnicy bronili się tak jakby ich nie było, nieprzyjacielskie ataki kończyły się w ich respie. Cała drużyna grała tak, jakby nie tylko myślą, ale i ciałem znajdowała się zupełnie gdzie indziej. Zdaniem wszystkich obserwatorów, było to dość jednostronne widowisko.
To chwilowy koniec marzeń naszych przeciwników o pierwszym miejscu w CB PL, ale jak wynika z zapowidzi, będzie ciąg dalszy. Osobiście jestem przekonany, że niezależnie od dalszych losów rywalizacji, na scenie będzie jeszcze głośno o slayers Team.
Wynik: 2-0

ps. Muszę podkreślić przyjazne nastawienie naszych przeciwników, którzy być może potwierdzą wynik jeszcze w tym roku. No i mogli przecież wyjść z serwera już po pierwszej rundzie...
Dodał: malo komentarze: [7] | skomentuj
  CB EU mecz vs underscore
Dodany: 2006-04-29 :: 09:46:38
W tem pochmurny i nieprzyjemny dzień przyszło mi napisać niemiłego newsa.
26.04. polegliśmy w starciu z underscore (radar - sd2). Na przebiegu meczu długim cieniem położyły się wybitnie niekorzystne warunki atmosferyczne oraz rozgrywany równolegle mecz ligi mistrzów.

Wynik: 0 - 2
(i Barcelona w finale).
Dodał: malo komentarze: [11] | skomentuj
  WL VI - Premier group - mecz vs SKIT-EVIL
Dodany: 2006-04-29 :: 09:46:13
Najwyraźniej zgodnie z prawem serii pisanie newsów spadło na mnie. Więc żeby nie przedłużać, w ten ponury, pochmurny dzień, w którym zmuszony byłem wstać o nieludzkiej godzinie, informuję, że nasze boje w lidze premier WL rozpoczęliśmy zgodnie z planem ;)

24.04.2006 zagraliśmy ze SKIT-EVIL. Radar poszedł niezupełnie po naszej myśli (czekam na ustalenia komisji śledczej w sprawe karygodnych zaniedbań w postaci braku ominowania na radarze). Na szczęście zwarcie szyków, pełna mobilizacja, oraz umiejętności lazu jako kierowcy przedpotopowej ciężarówki ze złotem sprawiły, że na sw_gold, a potem na adlernest byliśmy ostatecznie górą.
Dodał: malo komentarze: [0] | skomentuj
  EuroCup XIII - Enemy Territory
Dodany: 2006-04-29 :: 09:45:09
W związku z brakiem weny twórczej naszego etatowego newsmana, poniższa informacja będzie krótka, treściwa i konkretna.
Dostaliśmy zaproszenie do udziału w EuroCup XIII. Jest to już drugi sukces, po niedawnym przydzieleniu do ligi "Premier" w WL. Pozostaje żywić nadzieję, że uda nam się przygotować do obu rozgrywek jak najlepiej :)
ps. przepraszam wszystkie osoby, które zostawiły tu swoje komentarze, za to, że zostały "zniknięte", razem zresztą z pierwszą wersją tego newsa i większością innych, odtworzonych z backupu.
Dodał: malo komentarze: [0] | skomentuj
  #online- - mecz vs Bober.
Dodany: 2006-04-19 :: 12:49:33
Jakiś czas temu Polewka postanowiła wziąć udział w dosyć obiecująco się zapowiadającym polskim cupie #online-. Finały tego turnieju mają mieć miejsce na LANie, co jest zawsze mile widziane, bo można przybić piątkę z kolesiami, których zwykle ogląda się jedynie z drugiej strony celownika, lub zna tylko z barwnego whine`u na tsie. Warto też wspomnieć, że jest to najlepsza okazja do tego, aby sprawdzić, czy kult wyznawców Wielkiego TABA nadal ma się dobrze ;p
Ale zanim szczęśliwcy (skilorzy lub wierzący j.w.) dotrą na lana, trzeba przebić się przez grupowe rozgrywki online. W pierwszym meczu tej fazy zagraliśmy z raczej mało nam znanym klanem Bober. Bobry (Bobery????;) okazały się niezwykle sympatyczne, więc dosyć sprawnie doszliśmy do porozumienia w kwestii wyniku i życząc sobie GL w następnych spotkaniach wróciliśmy za świąteczne stoły.

Polewka Team / Bober
17.04.2006 godz. 21.00
Braundorf_b4 / et_ice
4:0

Dodał: artlight komentarze: [12] | skomentuj
  CB EU 6vs6 - mecz vs Team Helix.
Dodany: 2006-04-19 :: 12:29:16
Myślę, że ten mecz wielu osobom zapadnie długo w pamięci. Team Helix, jeden z najlepszych europejskich zespołów, znana i poważana marka. Tym bardziej więc nie dziwi, że wiele osób śledzących te spotkanie na ETTV, po pierwszej rundzie na sd2, przecierając oczy ze zdumienia zadawało sobie pytanie WTF???? ;p Polewka w ataku ustawiła czas ok. 5 minut, zmiatając wręcz przeciwnika, jak nie przymierzając klan z entry league w pifpafie. Potem obrona, która była formalnością (fh przy fladze) i goldrush, który choć bardziej wyrównany to jednak zakończony zwycięstwem Polewki.
Nie sadzę, żeby ktoś oglądający to spotkanie na ETTV powiedział, że to był stracony czas (imho Liga Mistrzów ssie ;).

Polewka Team / Team Helix
13.04.2006 godz. 21.00
Supplydepot2 / sw_goldrush_te
4:0

Dodał: artlight komentarze: [12] | skomentuj
  CB EU 6vs6 - mecz vs mYstic (skit-evil).
Dodany: 2006-04-19 :: 12:18:28
Graliśmy już kilkukrotnie ze skit-evil i bilans tych spotkań był dla nas wyraźnie niekorzystny. Dwukrotnie przegraliśmy i ostatnio w CBEU był remis. Zdawaliśmy sobie sprawę, iż nie będzie to łatwy mecz. Ponieważ jednak skład Polewki jest ostatnio stabilny jak skała, to na pewno w naszych sercach tliła się iskierka nadziei ;p
Nie będę wchodził w szczegóły, napiszę jedynie, że tym razem iskierka nadziei przemieniła się w pochodnię zwycięstwa :) W jaki sposób? Każdy miał okazję obejrzeć, bo ten mecz, tak jak i wiele ostatnich spotkań Polewki, był transmitowany przy pomocy ETTV.

Polewka Team / mYstic (skit-evil)
12.04.2006 godz. 21.00
Supplydepot2 / Radar / sw_goldrush_te
4:2

Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  CB EU 6vs6 - mecz vs Vargants.
Dodany: 2006-04-11 :: 11:03:21
VgS nie życzyło sobie spektatorów, więc nie bardzo wiem, czy Polewka zmiażdżyła, czy tylko ich zbiła. Natomiast faktem jest wynik 4:0 dla Polewki i mam nadzieję, że tym samym wynikiem zakończą się dwa inne spotkania w CBEU, które mamy do zagrania w tym tygodniu. Nie będzie jednak łatwo bo gramy ze mYstic (Skit-Evil) i Team Helix. Trzymajcie kciuki.

Polewka Team / Vargants
10.04.2006 godz. 21.30
Supplydepot2 / sw_goldrush_te
4:0

Dodał: artlight komentarze: [7] | skomentuj
  NxM ET 6o6 Cup - mecz vs Fear Factory.
Dodany: 2006-04-08 :: 12:41:50
W meczu o 3 miejsce w 1 dywizji NxM.Cup’a, zagraliśmy jedną z legend polskiej sceny ET, ekipą Fear Factory. Choć na jesieni zeszłego roku FF przechodziło poważny kryzys, to zdaję się, iż dzięki wysiłkom Racheta sytuacja wydaję się wracać do normy. Mecz rozegrano w przyjaznej atmosferze, jak przystoi starym polskim klanom. Jeszcze tym razem to Polewka okazała się klanem skuteczniejszym, choć po pierwszej fazie sd2 gdzie FF wybroniło fullhold, poważnie obawiałem się przegranej.

GL FF!

Tym samym końcowa klasyfikacja 1 dywizji NxM.Cup’a wygląda tak:
1. mYstic (Skit-Evil)
2. FBI [s]
3. Polewka Team

Polewka Team / Fear Factory
03.04.2006 godz. 21.30
Supplydepot2 / Braundorf_b4
3:1

Dodał: artlight komentarze: [10] | skomentuj
  CB PL 6vs6 - mecz vs sT.
Dodany: 2006-04-08 :: 11:55:46
Kolejny mecz w obronie pierwszego miejsca w CBPL zagraliśmy z klanem sT. Przed meczem wiele osób mówiło mi, że pod względem zachowania to jeden z tych mniej poważnych klanów – niestety częściowo znalazło to potwierdzenie. Najpierw nie dali sobie wytłumaczyć, że brak etpro guida u Kazu, to jest dosyć powszechny błąd. W końcu olaliśmy próby tłumaczenia, tylko zaczęliśmy grę, choć na spekcie jeden z graczy sT coś tam pisał, że „jeszcze zobaczycie!!!”. Po meczu zaś chcieli jak najszybszego rewanżu, wiec starałem się im uprzejmie wytłumaczyć, że nie bardzo jest teraz pora na grę w CBPL, bo zaczyna się sezon OC/EC i trzeba z wiadomych przyczyn grac w CBEU – powiedziałem, że bez problemu możemy zagrać w CBEU. Wydawało się, że tłumaczenia trafiły do świadomości sT, ale następnego dnia było już wyzwanie w CBPL lol.
Nigdy nie odmawialiśmy gry w CBPL jeśli tylko czas pozwolił, niezależnie od przeciwnika – tym bardziej boli brak elementarnego zrozumienia ze strony sT. Pewnie będziemy musieli spotkać się znów z sT w CBPL, ale będzie to mecz z serii 3xZ (Zagrać, Zerż..ć, Zapomnieć).

Polewka Team / sT
30.03.2006 godz. 21.00
sw_oasis_b3 / Supplydepot2
3:1

Dodał: artlight komentarze: [10] | skomentuj
  NxM ET 6o6 Cup - mecz vs FBI[s].
Dodany: 2006-03-28 :: 13:16:36
Pisałem w poprzednim newsie dotyczącym NxM Cupa o mnogości polskich klanów w fazie playoff pierwszej dywizji. Napisałem też o lodówce, a z prespektywy czasu oceniam, że bardziej zasadne było by wspomnieć o puszcze Pandory :D
Na początku, jak to zwykle bywa w takich historiach, wszystko wyglądało niewinnie. Ładne pudełko, z boku czerwony napis FBI[s], nieśmiała wiosna na zewnątrz, więc wydawało się, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby bezpiecznie nasycić głód, który sciągnął ludzi z drzew (albo wyciągnął z morza – różnie mówią), czyli ciekawość. Otworzyliśmy... ;p
Zanim udało się zamknąć pojawiły się siniaki, otarcia, BSE, H5N1 i połowa składu chodzi jak marynarze po sztormie, więc cholera wie co tam jeszcze wyjdzie po czasie ;p
Następnym razem postaramy się być nieco ostrożniejsi, bo pomimo tylu przykrości (tak, tak) postanowiliśmy zajrzeć do tego pudełka jeszcze nie raz – w końcu ktoś musi zrobić tam porządek :]

Trzymam kciuki za fianł FBI[s]. GL!

Polewka Team / FBI[s]
26.03.2006 godz. 21.30
Supplydepot2 / Radar / Adlernest_b7
2:4

Dodał: artlight komentarze: [6] | skomentuj
  CB EU 6vs6 - mecz vs esVka.
Dodany: 2006-03-28 :: 13:15:07
W procesie mozolnego ciułania punktów w CB EU nie odmawiamy gry prawie nikomu. Szkoda, że nam odmawiają ;c Tym razem wyzwał nas sympatyczny czeski klan esVka. I choć WA tego klanu lojalnie mnie uprzedzał, że sztukę whineu opanował na poziomie 9DAN, to nic takiego nie zobaczyłem na meczu, ani po jego zakończeniu :) Czeska pogoda ducha napędzana chłodzonym Urquellem pozwoliła wyjść im z serwera w równie dobrych humorach, jakie mieli przed meczem – choć lanie było z tych konkretnych. Postawa godna do naśladowania! :)

Pozdravuju esVka :)

Polewka Team / esVka
22.03.2006 godz. 21.00
Supplydepot2 / Radar
4:0

Dodał: artlight komentarze: [10] | skomentuj
  NxM ET 6o6 Cup - mecz vs WoW.
Dodany: 2006-03-22 :: 09:07:10
W ćwierćfinałach NxM Cup’a musieliśmy stoczyć bratobójczy pojedynek z chłopakami z WoW. Mecz rozgrywany na mapach Supplydepot2 i sw_goldrush_te zakończył się tradycyjnym ;) zwycięstwem Polewki, choć WoW tradycyjnie dobrze zagrało sw_goldrush_te (atak).
To nie koniec bratobójczych walk, bo w półfinale zagramy z FBI, a zwycięzca tego pojedynku być może spotka się w finale z FF. Hmm, niedługo jak otworzę lodówkę, to też pewnie zobaczę jakiś polski klan ;p

Polewka Team / WoW
20.03.2006 godz. 21.00
Supplydepot2 / sw_goldrush_te
4:0
Dodał: artlight komentarze: [5] | skomentuj
  CB PL 6vs6 - mecz vs uAznia.
Dodany: 2006-03-22 :: 08:52:24
Po raz kolejny zagraliśmy w CB PL w obronie 1 pozycji. Tym razem przyszło nam zmierzyć się z Krwawą Łaznią (brrr ;). Mecz wzbudzał pewne zainteresowanie tzw. sceny, ponieważ jakiś czas temu, szerokim echem odbił się po niej wynik sparringu Polewka vs uAznia, gdzie Polewka przegrała ten sparring. Ponieważ było zainteresowanie to był i shoutcast i lagujące ettv. Przebieg meczu pokazał to, co już kilkakrotnie przy okazji newsów pisałem – Polewka na sparringach potrafi być zupełnie inna niż na oficjalnym meczu. Spotkanie zakończyło się stosunkowo łatwym zwycięstwem Polewki, choć należy zaznaczyć, że uAznia jest dosyć młodym klanem i jak na swój „wiek”, gra całkiem przyzwoicie.

Polewka Team / uAznia
16.03.2006 godz. 21.00
Supplydepot2 / sw_oasis_b3
4:0
Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  CB EU 6vs6 - mecz vs SKIT-EVIL.
Dodany: 2006-03-10 :: 15:29:30
To było 2 godziny ciężkiej walki. Przegrany przez nas Radar, wygrana na Supplydepot2 i wreszcie 2 fullholdy na sw_oasis_b3 (my chociaż wysadziliśmy southa ;). Po tych trzech mapach, nikt nie miał ochoty kontynuować gry z powodu zmęczenia. Generalnie mecz odbywał się w dobrej atmosferze, pewnie jednak zmęczenie i stres spowodowały niepotrzebne uwagi wygłaszane przez przeciwników sugerujące wh po stronie Polewki – w zasadzie powinienem się do tego przyzwyczaić, a jednak coraz bardziej zaczyna mnie to irytować. Dobrze, że chłopaki trzymają poziom i mają generalnie w pupie takie zaczepki. Z drugiej strony, mogliśmy bez problemu wygrać ten mecz, ponieważ SKITT wbrew regulaminowi CB za późno dodał swoją nową rifle (chmpp) i chociaż mam mocne przekonanie, że bez niego SKIT miałby dużą szansę na przegraną, to jednak nikomu w Polewce nawet nie przyszło do głowy, aby wykorzystać tą wiedzę do wygrania meczu.

Polewka Team / SKIT-EVIL
06.03.2006 godz. 21.00
Radar / Supplydepot2 / sw_oasis_b3
3:3

Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  CB EU 6vs6 - mecz vs Malta Elite Patriotic Army.
Dodany: 2006-02-28 :: 14:34:03
Z pewna obawą podchodziliśmy do tego meczu. Po pierwsze to w końcu najlepszy maltański klan ;) Po drugie, poważniej nieco, akurat polowe zwyczajowego, zgranego składu gdzieś wywiało. Pomimo tych niesprzyjających „okoliczności przyrody”, desant z Malty został z powrotem na nią wysłany, tyle że wpław i bez zabawek.

Z tego meczu na długo zapamiętam staty Toxica @ MEP@ po jednej z map. Jeden czy dwa kile i kilkadziesiąt śmierci. Hmm, tzw. cziterski skill z wyłączonym botem.

Polewka Team / Malta Elite Patriotic Army
23.02.2005 godz. 21.00
Supplydepot2 / sw_goldrush_te
4:0

Dodał: artlight komentarze: [17] | skomentuj
  NxM ET 6o6 Cup - mecz vs sFx.
Dodany: 2006-02-28 :: 14:09:12
Po dosyć niespodziewanej porażce ze skit-evil w pierwszym grupowym meczu NxM Cupa, zagraliśmy z brytyjskim klanem sFx Team Rainbow. Mecz rozgrywany na mapach Radar i sw_goldrush_te zakończył się zwycięstwem Polewki 4:0. Był to dla nas ostatni mecz fazy grupowej NxM Cupa, ponieważ nasz kolejny grupowy przeciwnik angelDust, wycofał się. Tym samym przejdziemy do fazy playoff z drugiego miejsca, chyba że sFx sprawi nam niespodziankę i wygra ze skit-evil – wtedy w sumie nie wiem co będzie :]

Polewka Team / sFx Team Rainbow
22.02.2006 godz. 21.00
Radar / sw_goldrush_te
4:0

Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  NxM ET 6o6 Cup - mecz vs skit-evil
Dodany: 2006-02-21 :: 12:01:52
Jeśli oceniać kondycję sceny po ilości rozgrywanych turniejów, a to chyba sensowny sposób oceny, to scena nigdy nie miała się tak dobrze jak teraz. I dobrze :)
W ubiegły czwartek (16.02) rozegraliśmy pierwszy mecz fazy grupowej NxM Cup`a (zostaliśmy zakwalifikowani do najwyższej z czterech dywizji) z fińskim klanem mystic-gaming (skit-evil). Nie mogłem obejrzeć tego meczu, ponieważ musiałem wyjechać na kilka dni, ale wyjeżdżałem bez obaw. Tym bardziej zaskoczył mnie wynik jaki zobaczyłem po powrocie – nasza przegrana 0:4. Okazało się, że chłopaki ze skitt grają całkiem przyzwoicie, a Polewka prawdopodobnie zagrała po prostu kiepsko. No cóż bywa i tak, pozostaje mieć nadzieję, że takich wpadek będzie jak najmniej.
Przed nami jeszcze dwa pojedynki fazy grupowej – najbliższy w środę 22.02 vs sFx Team Rainbow.

Polewka Team / skitt-evil
16.02.2006 godz. 21.00
Radar / sw_goldrush_te
0:4

Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  ET-CUP #6.
Dodany: 2006-02-21 :: 11:41:34
Może zacznę od tego, że sama możliwość zagrania w pierwszej dywyzji tego cupa to już jest coś. Towarzystwo było doborowe, że wymienię tylko: sth, Team Beta, Team Hungary, uQ.Gaming, Queens, FF, Team Helix itp. Tym bardziej cieszy fakt, że Polewce udało się dotrzeć do półfinałów, gdzie uległa późniejszemu zwycięzcy, czyli Team Beta. Ponieważ było ETTV, to wielu mogło zobaczyć, że Polewka tanio skóry nie sprzedała. Kto wie, może gdyby nie brak incognito, który jest bardzo mocnym uzupełnieniem składu Polewki to... Hmm, nie ma co gdybać :) Jak na razie Team Beta po raz drugi zrobił nam kuku (poprzednio w finale GET-Cupa #2) i nie pozostaje nam nic innego jak dorwać ich przy innej okazji :]
Turniej był rozgrywany przez dwa dni - środa 15.02 I i II runda, niedziela 19.02 półfinały i finał.

1 runda - vs Infrag - Adlernest_b7 / Adlernest_b7 - 4:0
2 runda - vs stronger than hate - Braundorf_b4 / Supplydepot2 / Adlernest_b7 - 4:2
półfinał - vs Team Beta - Adlernest_b7 / Radar - 0:4

link do drabinki: www.et-cup.net/grid.php

Coraz częściej mecze Polewki są transmitowane za pośrednictwem ETTV. Zapraszam do oglądania, na pewno nam to pomoże, jeśli będziecie za nas trzymać kciuki :)
www.gamestv.org – jeśli ktoś jeszcze nie wie, to tutaj znajdziecie info o najbliższych transmisjach ETTV.

ET-CUP #6

1. Team Beta.
2. Team Helix
3/4 Polewka Team, Queens

Dodał: artlight komentarze: [10] | skomentuj
  GET-Cup #3 - 1st place.
Dodany: 2006-02-13 :: 12:22:11
Mówi się, do trzech razy sztuka. Coś musi być w tym powiedzeniu, bo właśnie za trzecim podejściem udało się nam wygrać GET-Cup’a. Żaden z przeciwników nie sprawił Polewce specjalnych problemów. Może jedynie w meczu z koga było nieco emocji, te jednak wynikały raczej z braku ogrania na nowej mapie. Mecz finałowy był po prostu nudny. Revoltados nie byli w stanie zrobić nic, co mogłoby zaszkodzić Polewce – za to obiecali, że napiszą posta na xfire.be o cziterach z Polewki xddd. Dużym plusem jest to, że większość klanów jak dostaje łomot to już chociaż o dema nie proszą. Scena EU pomalutku zaczyna się przyzwyczajać, że Polewka potrafi zbić.
Nic nie zapowiadało, że tak łatwo przyjdzie nam wygrać. W tej edycji turnieju startowało kilka dobrych zespołów np.: Team - Helix, Team Italy, epikur (2nd fast gaming cup #2), noll8. Nie zabrakło też polskich klanów takich jak cs3r`NYJA, Gamebyte.

1 runda:
vs Routiniers - sw_goldrush_te - 1:0

2 runda:
vs Team Italy - braudnorf_b4 - 1:0

ćwierćfinały:
vs koga - adlernest_b7 - 1:0

półfinały:
vs Heartbreakers - radar - 1:0

finał:
vs Revoltados - supplydepot2 / sw_goldrush_te - 2:0


GET-Cup #1 - 12.02.2006

1st - Polewka Team
2nd - Revoltados
3rd - Heartbreakers
Dodał: artlight komentarze: [7] | skomentuj
  CB PL 6vs6 - mecz vs 4fun.
Dodany: 2006-02-09 :: 17:02:35
Na palcach jednej ręki można policzyć klany PL sceny, które istnieją już długo i ciągle utrzymują się w czołówce. 4fun jest właśnie takim teamem. Może nie wszyscy wiecie, ale to jest ten klan, który za patrona ma św. KID’a od banównawolfpl ;)~
4fun zgadzając się na rozegranie tego meczu oddaliły wizję hibernacji Polewki w CBPL – thx za to chłopaki.

Polewka Team / 4fun
07.02.2006 godz. 21.00
Supplydepot2 / sw_goldrush_te
4:0
Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  CB EU 6vs6 - mecz vs Power of War Clan.
Dodany: 2006-02-09 :: 16:42:35
Kolejny niezbyt wymagający meczyk w CBEU...

Polewka Team / Power of War Clan
06.02.2005 godz. 21.00
Supplydepot2 / sw_goldrush_te
4:0
Dodał: artlight komentarze: [11] | skomentuj
  CB EU 6vs6 - mecz vs Venerea.
Dodany: 2006-02-06 :: 13:37:02
Kolejny mecz rozgrywany w CB EU, który nie dostarczył zbyt wielu emocji. Po dosyć jednostronnym pojedynku, Polewka wygrała 4:0 na mapach Radar / Supplydepot2 z klanem Venerea.

Polewka Team / Venerea
02.02.2005 godz. 21.00
Radar / Supplydepot2
4:0
Dodał: artlight komentarze: [13] | skomentuj
  CB EU 6vs6 - mecz vs Les Miserables.
Dodany: 2006-02-06 :: 13:30:16
W ramach mozolnego wspinania się w europejskiej drabince ET, mozolnego tylko dlatego, że umawianie meczów jest prawdziwym koszmarem, rozegraliśmy mecz z czeskim klanem Les Miserables. Pojedynek na mapach Supplydepot2 / braundorf_b4 zakończył się zwycięstwem Polewki.
Podziękowania dla przeciwników, że zechcieli zagrać ten mecz, w przeciwieństwie do wielu, którzy na moje pm na IRCu nawet nie raczą już odpowiadać.

Polewka Team / Les Miserables
01.02.2005 godz. 21.00
Supplydepot2 / Braundorf_b4
4:0
Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  GET-Cup #2 - 2nd place.
Dodany: 2006-01-30 :: 11:12:26
Pierwsza edycja turnieju organizowanego przez niemiecki serwis GET-Liga, była bardzo udana pod względem poziomu reprezentowanego przez zapisane klany, a także, co jest równie ważne, ze względu na sprawną organizację. Z tego powodu Polewka chętnie zapisała się do drugiej edycji tego turnieju i nie zawiodła się, poziom rozgrywek był jeszcze wyższy, a organizacja nie obiegała od wcześniej ustalonego poziomu.
Już w pierwszym meczu, który miał być rozgrywany na mapie sw_goldrush_te, przyszło nam się zmierzyć z triumfatorem poprzedniej edycji, który w ćwierćfinałach pokonał Polewkę, klanem vicious and evil. Następne mecze pokazały, że Polewka trafiła chyba najtrudniejszych przeciwników w tym cupie.

1 runda:
vs Vicious and Evil - sw_goldrush_te – 1:0

2 runda:
vs uNtried - braundorf_b4 - 1:0

ćwierćfinały:
vs tr(n)ty - special_delivery2 - 1:0

półfinały:
vs dot[qm - radar - 1:0

finał:
vs team beta - supplydepot2 / dubrovnik / sw_goldrush_te - 1:2

Odnośnie finału należy napisać kilka słów. Polewka stara się nie whineowac podczas meczów, tak też było tym razem. Jednak serwer narzucony przez organizatorów ze względu na transmisję ettv, był wyraźnie niekorzystny dla nas. Różnica pingów była blisko dwukrotna :c Mam nadzieję, że następnym razem organizatorzy postarają się zapewnić lepszy serwer na finałowy pojedynek, bo poza tą wpadką nic im zarzucić nie można.

GET-Cup #2 - 29.01.2006

1st - Team Beta
2nd - Polewka Team
Dodał: artlight komentarze: [2] | skomentuj
  CB EU 3vs3 – mecz vs 303.
Dodany: 2006-01-23 :: 13:35:14
303 – klan prawie tak stary jak scena ET w PL. Może nigdy nie byli w czołówce polskich klanów, ale przyznacie, że wiek robi wrażenie :) Ze względu na szacunek należny tak długo istniejącym klanom, nikt nie miał serca odmówić kiedy wyzwali nas w EU laddrze 3v3. Mecz odbył się w miłej atmosferze, pomimo tego, iż różnica poziomów była aż nadto widoczna. Pozostaje mi tylko życzyć następnych 100 lat 303! :)

Polewka Team vs 303
22.01.2006 godz. 21
Supplydepot2 / tc_base
4:0

Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  CB EU 6vs6 – mecz vs Nemesis.
Dodany: 2006-01-20 :: 15:52:41
Od dłuższego czasu obiecywaliśmy sobie, że zaczniemy grać w europejskim ladderze CB – głównie dlatego, że jak przekonaliśmy się przy obecnym OC, admini dobierając klany do lig, baczną uwagę zwracają na ich dokonania w CBEU. Jak się okazało same chęci nie wystarczą, sztuka jest umówienie jakiegoś meczu. Na szczęście zdarzają się rodzynki, które zgadzają się zagrać z Polewką - jedną z nich jest czeski klan Nemesis. Czesi nie byli w stanie jakoś mocniej przeciwstawić się Polewce, więc całe spotkanie zakończyło się stosunkowo szybko naszą wygraną.

Polewka Team / Nemesis
16.11.2005 godz. 21.00
Supplydepot2 / sw_oasis_b3
4:0
Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  GET-Cup.
Dodany: 2006-01-16 :: 15:38:02
W dniu 15.01.2006 odbył się organizowany przez serwis GET-Liga, jednodniowy turniej pod nazwą GET-Cup. W turnieju tym wzięło udział 30 zespołów. Polewce udało się dotrzeć do ćwierćfinału, gdzie uległa późniejszym zwycięzcom, klanowi Vicious and Evil.


Polewka Team vs World Source Fighters
sp_delivery2 / 1:0

Polewka Team vs Vogtland Power
Braudorf_b4 / 1:0

Polewka Team vs Vicious and Evil
Supplydepot2 / 0:1
Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  CB PL 6vs6 – mecz vs Stars Team.
Dodany: 2006-01-16 :: 15:20:07
Motywowani żądzą zemsty za ostatnią porażkę, która miała miejsce dokładnie dwa miesiące temu, zespół Stars Team postanowił kolejny raz zmierzyć się z Polewką w ramach rozgrywek w naszym polskim ladderze CB. Polewka jednak znów nie dała się zbić, ale muszę przyznać, że Stars Team całkiem nieźle dawało sobie radę. Mecz rozgrywany na mapie Supplydepot2 x2, zakończył się zwycięstwem Polewki.

Polewka Team / Stars Team
12.01.2006 godz. 21.00
Supplydepot2 / Supplydepot2
4:0
Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  CB ET SW FallCup 2005 vs aGu.
Dodany: 2006-01-10 :: 17:17:55
Pierwszy mecz w fazie playoff przyszło nam zagrać z bliżej nam nie znanym niemieckim klanem aGu. Pojedynek stoczony na mapach Radar / Supplydepot2 zakończył się zwycięstwem naszych przeciwników. Tym samym nasza przygoda z tegorocznym FallCup’em zakończyła się.
Myślę, że wszyscy w Polewce czujemy pewien niedosyt, miało być tak pięknie ;) Cóż, wypadki przy pracy zdarzają się każdemu i zapewne następnym razem będzie lepiej ;]

Polewka Team vs aGu
04.01.2005 / godz. 21.00
Radar / Supplydepot2
0:4

Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  xMasCup 2v2 - 3 miejsce.
Dodany: 2006-01-04 :: 13:05:37
Turniej 2on2 organizowany przez ekipę #merc.pl od początku zapowiadał się dobrze.
I tak zostało do końca organizacja stała na wysokim poziomie, nie było opóźnień.
Mieliśmy przyjemność zagrać 5 meczow:
1 mecz rozegraliśmy przeciwko ekipie JSG mianowicie Bond i Mike
2 mecz graliśmy przeciwko syKotic którzy grali w składzie luda, leito
Mecz ćwierćfinałowy gdzie przeciwnikami była drużyna x86 ( pacuch i jnz ).
Mecz w 1/2 finale rozegraliśmy przeciwko faworytom tej imprezy chodzi tu o UVM Logitech w składzie LoCk i Mrozu, i tu była 1 i ostatnia porażka. Uvm wygrywa 2:0 i to oni przechodzą do finału. Nam zostaje mecz o 3 miejsce które rozegraliśmy z skillz czyli z edainem i runosem, który wygraliśmy. Wygrywając (?!:D) 2 maile w domenie @enemyterritory.pl.

News napisany przez buzke.

Ze swojej strony chcialbym podziekowac buzce i liquidowi, że znaleźli czas na zagranie w tym turnieju, gdzie w calkiem przyzwoity sposób reprezentowali Polewke. GJ boyz ;)

Tutaj znajdziecie wiecej info o tym turnieju:
www.enemyterritory.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1128&Itemid=1
www.mercpl.info
Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  CB ET SW FallCup 2005 vs r3volta.
Dodany: 2005-12-28 :: 13:37:42
Wydaję się, że niedawno zaczynaliśmy rozgrywki w FallCupie, a tu proszę, rozegraliśmy właśnie ostatni mecz fazy grupowej tego cupa przeciw czeskiej ekipie r3volta. Spotkanie, zgodnie z przewidywaniami, zostało zdominowane przez Polewkę, która bez specjalnego wysiłku wygrała obie zaplanowane mapy. Tym samym zajmujemy 2, premiowane awansem do fazy playoff, miejsce w swojej grupie z dorobkiem 4 wygranych spotkań i jedną porażką.

Polewka Team vs r3volta
27.12.2005 / godz. 21.00
reactor_final / radar
4:0

Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  CB ET SW FallCup 2005 vs zerobarrier.
Dodany: 2005-12-28 :: 13:23:48
Nie widziałem tego meczu osobiście, ale słyszałem, że zerobarrier wygrało z Polewką, zdaję się bez większych problemów. Nie wiem czy było to spowodowane słabszą formą Polewkowiczów, czy też nasz przeciwnik był tak dobry. No cóż, musimy pogodzić się z faktem, że pierwsi w grupie już nie będziemy.

Polewka Team vs zerobarrier
15.12.2005 / godz. 21.30
braundorf_b4 / Supplydepot2
0:4

Dodał: artlight komentarze: [3] | skomentuj
  Warleagues – sezon 5 – mecz vs Fatal Aftermath – półfinał.
Dodany: 2005-12-14 :: 12:58:34
W półfinale grupy Bravo trafiliśmy na fiński klan, z którym nie udało się nam jeszcze wygrać. Przegraliśmy w poprzednim sezonie WL, przegraliśmy w tym sezonie w rozgrywkach grupowych, a teraz w półfinałowej fazie playoff-ów... znów przegraliśmy. Zabrakło skupienia, zgrania, taktyki. Przeciwnik przewyższał nas pod każdym względem, oprócz aima.

Do ww. meczu można ułożyć pewną zależność matematyczną:
Trening taktyczny < ICP => Fatal Aftermath >> Polewka Team

Polewka Team vs Fatal Aftermath
12.12.2005 godz. 21.00
sw_goldrush_te / Supplydepot2
0:2
Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  CB ET SW FallCup 2005 vs #hyf
Dodany: 2005-12-14 :: 12:39:53
W niedzielny wieczór zagraliśmy trzeci już mecz w tegorocznym FallCupie. Nasz przeciwnik, estoński klan Hold Your Fire, w zgodzie ze swoją nazwą grzecznie poległ na mapach et_ice i sw_goldrush_te.

Polewka Team vs #hyf
11.12.2005 / godz. 21.00
et_ice / sw_goldrush_te
4:0
Dodał: artlight komentarze: [2] | skomentuj
  CB ET SW FallCup 2005 vs Rated.
Dodany: 2005-12-08 :: 12:08:42
Drugi mecz fazy grupowej tegorocznego FallCupa, zagraliśmy z naszym niedawnym przeciwnikiem w Warleagues, brytyjskim klanem Rated. Poprzednio zremisowaliśmy i tym razem po pierwszych dwóch mapach, sw_oasis_b3 (Rated win) i Reactor (Polewka win) był remis. Na decydującą mapę wybrano Supplydepot2, którą Polewka wygrała bez większych problemów. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Polewki.

To już jest pewien schemat, gdzie Polewka bo jakoś średnio / kiepsko zagranej pierwszej mapie, bierze się do roboty i gładko wygrywa następne dwie. K4 Tlu!!! bierz się za to...

Polewka Team vs Rated
04.12.2005 / godz. 21.30
sw_oasis_b3 / Reactor / Supplydepot2
4:2
Dodał: artlight komentarze: [5] | skomentuj
  CB PL - WE WANT YOU!!!
Dodany: 2005-12-08 :: 11:59:44
Zapraszam wszystkie polskie klany do rozgrywania meczów w naszym polskim ladderze. Poniżej zamieszczam kilka linków, gdzie wiecej można poczytać o całej inicjatywie.

www.esports.pl/?id=post&post_id=1879298721

www.esports.pl/?id=post&post_id=1879305316

Zaglądajcie też na stronę: www.cb6on6pl.ovh.org

i idlujcie #cb6on6.pl

i cu w CB PL
Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  CB EU 3vs3 – mecz vs #pwn-team.
Dodany: 2005-12-08 :: 11:58:05
Jeszcze tego samego dnia Ich Troje z Polewki (przecież kot to wykapany Wiśniewski, obaj nie umieją śpiewać xd), postanowiło dać koncert dla naprawdę solidnego przeciwnika #pwn-team (gra tam np. razz). Koncert zagrany najpierw na sw_goldrush_te, a potem na Supplydepot2 zakończył się wynikiem 4 dla naszego boysbandu i 0 dla publiczności. Wprawdzie nie było owacji na stojąco, ale za to razz najwyraźniej oczarowany eventem błagał o zapis koncertu – ciekawe kiedy przylezie po plakaty naszych idoli wraz z autografami ;c

Ich Troje, czyli chester, Liquid i kot. Btw. Jak sami widzicie Mercedes słusznie robi oznaczając swoje sportowe modele inicjałami naszych graczy :)

Polewka Team vs #pwn-team
02.12.2005 / godz. ???
sw_goldrush_te / Supplydepot2
4:0
Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  CB EU 3vs3 – mecz vs #Murso.
Dodany: 2005-12-08 :: 11:42:58
Nasza eksportowa ;] trójka (ich troje ;d), czyli chester, Liquid, kot, zasmakowała w graniu officiali 3vs3. Trudno im się dziwić, bo grają naprawdę nieźle. Tym razem, na mapach: Supplydepot2 i sw_goldrush_te, zbili fiński klan #Murso.

Chłopaki biją tak mocno, że coraz częściej są zmuszani po meczach do wysyłania swoich dem, bo przeciwnicy, to że dostają ciężkie baty wolą tlumaczyć sobie ew. czitami, niż niedostatkiem własnego skilla :c

gg i tak trzymać :)

Polewka Team vs #Murso
02.12.2005 / godz. ???
Supplydepot2 / sw_goldrush_te
4:0

Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  CB PL 6vs6 – mecz vs everto.
Dodany: 2005-12-08 :: 11:27:42
Nasz rodzimy ladder CB wraca do życia. Wzrosła znacznie liczba rozgrywanych meczów i pomalutku zaczyna przybywać grających w nim klanów. everto, pomimo młodego wieku, jest znanym na polskiej scenie teamem, a to za sprawą ludzi w nim grających – każdy, kto choć trochę interesuję się ET, rozpozna ich nicki. Między innymi grają tam bugz i kazu, byli zawodnicy Polewki, o których skillu nikogo nie trzeba przekonywać (pozdrawiam ;*).

Mecz rozegrano na mapach sw_oasis_b3, na której Polewka wybroniła FH, a w ataku był jakiś całkiem znośny czas i Radarze, gdzie everto całkiem ładnie broniło, ale jednak, jak się potem okazało, niewystarczająco długo.
Mam wrażenie, że jeśli everto popracuję nieco nad zgraniem, to będzie to ścisła czołówka klanów w Polsce, bo skilla ewidentnie im nie brakuje.

Mecz Polewka vs everto wywołał spore zainteresowanie ze strony sceny. Przeprowadzono shoutcast (thx noone) i na ostatniej mapie było ettv (thx mrozu).

thxacunt ;d everto

Polewka Team / Aql
30.11.2005 godz. 21.30
sw_oasis_b3 / Radar
4:0
Dodał: artlight komentarze: [8] | skomentuj
  CB ET SW FallCup 2005 vs Pistols.
Dodany: 2005-11-28 :: 13:01:34
W środę wieczorem zagraliśmy pierwszy mecz w organizowanym przez ClanBase FallCupie 2005. W tym sezonie nasze rozgrywki będziemy prowadzili w II lidze. Podczas naszego inauguracyjnego spotkania mieliśmy zmierzyć się z znanym i utytułowanym rosyjskim klanem Pistols.
Pomimo tego, iż Polewka nie zagrała w swoim najlepszym składzie, to pojedynek na mapach Supplydepot2 i Radar zakończył się jej zwycięstwem. Cóż, pozostaję mieć nadzieję, że następne mecze z naszym udziałem w tegorocznym FallCupie, zakończą się takim samym wynikiem :]

Polewka Team vs Pistols
23.11.2005 / godz. 21
Supplydepot2 / Radar
4:0

Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  CB EU 3vs3 – mecz vs Legendary Knights.
Dodany: 2005-11-22 :: 15:03:29
Kolejny poobiedni oficjal. Tym razem pod tasak wpadł portugalski klan Legendary Knights. Spotkanie odbyło się na mapie Supplydepot2. Obie rundy zostały łatwo wygrane przez Polewkę, a przynajmniej tak mi się wydaje, bo nie słyszałem wieczorem żadnego whine`u.

Polewka Team vs Legendary Knights
18.11.2005 / godz. 15,16,17 ???
Supplydepot2 / Supplydepot2
4:0
Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  CB PL 6vs6 – mecz vs Aql.
Dodany: 2005-11-18 :: 17:39:04
W dniu wczorajszym, ponownie przyszło nam bronić 1 pozycji w CB PL. Mieliśmy o nie zagrać, z dobrze już zadomowionym na polskiej scenie, klanem Aql (5 miejsce).
Mecz rozgrywany na mapach: Supplydepot2 i Radar, zakończył się zwycięstwem Polewki.

Linki do raportów:
http://www.clanbase.com/warrep_show.php?&wid=4970713
http://cb6on6pl.ovh.org/news.php?readmore=5

GG Aql i GL&HF w następnych meczach.

Polewka Team / Aql
17.11.2005 godz. 21.30
Supplydepot2 / Radar
4:0

Dodał: artlight komentarze: [4] | skomentuj
  CB EU 6vs6 – mecz vs SixthSense.
Dodany: 2005-11-18 :: 17:21:22
Ponieważ przy przydzielaniu zespołów do lig, podczas różnego rodzaju turniejów organizowanych przez CB, admini w dużej mierze biorą pod uwagę dorobek z europejskiego laddera, postanowiliśmy systematycznie w nim grać. Na kilkanaście wyzwań, rękawicę podjął jedynie notowany na 9 pozycji laddera, portugalski multiklan SixthSense. Niewiele wiedzieliśmy o przeciwniku, bo nie pamiętam nawet czy z nimi już mieliśmy okazję grać (pewnie jakiś sparring kiedyś się trafił). Generalnie wysoka pozycja w EU ladderze, a także fakt, iż dostali się do kwalifikacji tegorocznego XII Eurocupa, pozwalał sądzić, że nie będzie łatwo – i nie było.
Spotkanie rozgrywane na mapach Supplydepot2 i Braundorf_b2, zakończyło się zwycięstwem 6s – dosyć wyraźnym na Sd2 i nieznacznym na Braundorfie.

Polewka Team / SixthSense
16.11.2005 godz. 21.00
Supplydepot2 / Braundorf_b2
0:2

Dodał: artlight komentarze: [3] | skomentuj
  Warleagues – sezon 5 – mecz vs WoW.
Dodany: 2005-11-18 :: 16:53:54
Ostatni mecz w tym sezonie WL, przyszło nam zagrać ze znanym polskim klanem Warriors of Wolfenstein. Z tego co pamiętam, nie przegraliśmy jeszcze z WoWkami żadnego oficjalnego spotkania, więc przed meczem nie było jakichś szczególnych emocji.
Pierwszą mapą był sw_goldrush_te, na której wygrana przypadła naszym przeciwnikom. Ta mapa jest tradycyjnie dobrze grana przez klan WoW, choć brakowało morderczego mortara by Thoro. Polewka zagrała ospale i bez jakiegoś pomysłu na wygraną.
Lekka mobilizacja na TSie i następne dwie mapy: Braundorf i Supplydepot2, wygrywamy bez większych problemów.

Polewka Team vs WoW
14.11.2005 godz. 21.30
sw_goldrush_te / Braundorf / Supplydepot2
2:1

Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  CB EU 3vs3 – mecze vs Stars Team i Outwit.
Dodany: 2005-11-18 :: 16:25:55
Ponieważ były to oficjalne spotkania, to wymagają zaistnienia w newsach. Generalnie zostały zagrane, bo akurat trzech Polewkowiczów było na IRCu, miało chęć pograć, a ktoś szukał przeciwnika do oficjala.
Pierwszy mecz ze Stars Team odbył się 22.10.2005 na mapach sw_goldrush_te / Supplydepot 2 i zakończył wynikiem 4:0 dla Polewki.
Z Outwit graliśmy 10.11.2005 na mapach Supplydepot2 / Tc_Base z rezultatem 4:0 dla Polewki.

GG
Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  Warleagues – sezon 5 – mecz vs Team infrag (Infragilis).
Dodany: 2005-11-08 :: 15:26:34
Chyba wszyscy w Polewce czekaliśmy na ten mecz. Nikt nie mówił o tym głośno, ale miał to być rewanż za przegraną z Infrag w ćwierćfinale Summer Cupa 2005 organizowanego przez Clanbase (III liga) – zwłaszcza, że mieliśmy grać identyczne mapy. Nastrój przed meczem nie wskazywał, żeby ktoś się jakoś specjalnie przejmował tym nadchodzącym spotkaniem. Wprawdzie na ostatnich sparringach jakie graliśmy z Infrag dostawaliśmy łomot, ale były one przeważnie grane trochę przypadkowymi składami i bardziej polewkowo niż poważnie.
Zaczęliśmy od obrony na Supplydepot2, gdzie Infrag wprawdzie ustawił czas, ale raczej niezbyt dobrze rokujący, bo grubo powyżej 13 minut. Grając na spokojnie ustawiliśmy czas rzędu 8-9 minut.
Zdaję się, że nasi bracia Czesi nieco inaczej wyobrażali sobie ten mecz i na drugiej mapie, czyli Braundorfie, nie otrząsnęli się jeszcze po kuble zimnej wody wylanej im przed chwilą na głowy, gdyż ustawiony przez nas w ataku czas < 3 minut to już prawie pogrom. Przy takim czasie obrona to była w zasadzie formalność i całe spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla Polewki.

Mecz, jak zwykle kiedy gramy z Infrag, przebiegał w przyjaznej atmosferze. Choć już po Sd2 czuć było pewne przygnębienie w czeskim teamie, to do końca trzymali fason. Niedługo rusza CB ET SW OC Fall 2005, pewnie znów będzie okazja do bójki z Czechami z Infrag :)

Polewka Team vs Infrag
07.11.2005 godz. 21.00
Supplydepot2 / Braundorf
2:0
Dodał: artlight komentarze: [12] | skomentuj
  Warleagues – sezon 5 – mecz vs elite #f.aftermath.
Dodany: 2005-10-24 :: 11:31:29
Po dosyć łatwym niedzielnym zwycięstwie, już następnego dnia, zmierzyliśmy się z całkiem przyzwoitym fińskim klanem elite #f.aftermath, który wydaję się być najtrudniejszym przeciwnikiem w naszej grupie. Po dosyć zaskakującym dla nas zwycięstwie na sw_goldrush_te, daliśmy plamę na naszej mapie, czyli Supplydepot2. Decydującą mapą był Radar, przeciwnik wybronił FH, a nam zabrakło 2 sekundy. Cały mecz był dosyć zacięty, a końcówka Radaru, w której przez dosyć długi czas broniliśmy przy ciężarówce, dostarczyła wielu emocji. Jednym słowem: GG BOTH.

Polewka Team vs elite #f.aftermath
17.10.2005 godz. 21
sw_goldrush_te / Supplydepot2 / Radar
1:2
Dodał: artlight komentarze: [7] | skomentuj
  Warleagues – sezon 5 – mecz vs SpawnRaped.
Dodany: 2005-10-24 :: 10:52:13
W niedzielny wieczór przyszło nam powalczyć z chyba najlepszym obecnie bułgarskim klanem SpawnRaped. Mecz rozgrywany na mapach Supplydepot2 i Radar przebiegł pod dyktando Polewki i zakończył się naszym zwycięstwem 2:0.

Raport:
http://www.warleagues.com/main/reports/viewreport.asp?view=2316&clan=1833

Polewka Team vs SpawnRaped
16.10.2005 godz. 21.30
Supplydepot2 / Radar
2:0
Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  CB PL - mecz vs Stars Team.
Dodany: 2005-10-13 :: 14:44:10
Wczoraj w późnych godzinach wieczornych, odbył się mecz w ladderze CB PL pomiędzy Polewką, a klanem Stars Team. Spotkanie rozgrywane na mapach Supplydepot2 i Oasis zakończyło się naszym zwycięstwem.
Mecz ten był powrotem Stars Team do laddera PL, w którym jak pamiętam, gwiazdki zawsze rozgrywały masę meczów. Mam nadzieję, że i tym razem rozruszają tą naszą nieco skostniałą drabinkę.

GL&HF Stars

Polewka Team vs Stars Team
12.10.2005 / 22.30
Supplydepot2 / Oasis
4:0

Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  Warleagues – sezon 5 – mecz vs Shine.KSK.
Dodany: 2005-10-10 :: 13:41:31
W drugiej rundzie przyszło nam się zmierzyć z estońskim klanem Shine.KSK. Niewiele o nim wiedzieliśmy, oprócz tego, że zajął trzecie miejsce w CB Summercup 2005 w IV lidze i kilka dni wcześniej zbił czeski klan Infragilis w WL, czyli naszych pogromców z III ligi wyżej wspomnianego cupa hostowanego przez CB.
Spotkanie zaczęło się dla nas niefortunnie od przegranej na Radarze. Potem jednak, po zwycięstwach na Supplydepot2 i Braundorfie, Estończycy musieli uznać naszą wyższość. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla Polewki.

Polewka Team vs Shine.KSK
03.10.2005 godz. 21
Radar / Supplydepot2 / Braundorf
2:1
Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  Warleagues – sezon 5 – mecz vs Rated.
Dodany: 2005-10-10 :: 13:19:11
W obecnym sezonie Warleagues zostaliśmy zakwalifikowani do grupy Bravo I. Spotkamy się w niej z naszymi polskimi przyjaciółmi z WoW (pozdrawiam) i czeskimi przyjaciółmi z Infragilis (również pozdrawiam), a także z Fatal Aftermath, solidnym fińskim klanem, który już nam kiedyś zrobił kuku w WL.
W pierwszym spotkaniu przyszło się nam zmierzyć z brytyjskim klanem Rated. Pojedynek stoczony na mapach Supplydepot2 i sw_goldrush_te zakończył się remisem, co było raczej naszą ewidentną wpadką, po pierwsze dlatego, że nie powinniśmy przegrać golda, a po drugie, ponieważ regulamin nie przewiduje remisów ;) (tzn. w pkt. 4 wymaga decider’a, ale już w pkt. 5 jako wynik meczu dopuszcza 1:1 –chyba błąd w regulaminie).

Polewka Team vs Rated
26.09.2005 godz. 21
Supplydepot2 / sw_goldrush_te
1:1
Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  /3/ Cup
Dodany: 2005-10-09 :: 21:13:16
W dniu 25.09.2005 odbył się kolejny jednodniowy turniej organizowany tym razem przez wszystkim nam znany klan Born to be Free, pod nazwą /3/ Cup. Eliminacje do tych zawodów odbyły się dzień wcześniej. Polewka nie brała w nich udziału, ponieważ jako jeden z rozstawionych zespołów swoją przygodę zaczęła od drugiej rundy turnieju głównego, w której zmierzyła się z klanem Fearless. Spotkanie odbyło się na mapie sw_goldrush_te i zakończyło bezproblemowym zwycięstwem Polewki. W trzeciej rundzie przyszło się nam zmierzyć z również rozstawionym i uważanym za zdecydowanego faworyta turnieju, klanem Sensless esport. W klanie tym gra wielu „złotych” reprezentantów Polski, dodatkowo przyszło nam grać na Oasis, która jest mapą raczej rzadko trenowaną przez Polewkę. Potyczka zakończyła się niespodziewanym, jak sądzę, dla wielu wynikiem. Mianowicie po dwóch fullholdach, Polewka odniosła zwycięstwo po rozegraniu rundy nożowej. Tutaj wielkie brawa dla chestera, który zanożował połowę zawodników sE. Jak to ktoś powiedział (kot???): „zwyciężyła praktyka wyniesiona z polskich noży xd (idle #polskienoze !!!). Po tym dosyć sensacyjnym zwycięstwie trafiliśmy do półfinału, gdzie bez specjalnych problemów pokonaliśmy na Radarze klan FBI. W samym finale spotkaliśmy się ponownie z sE, które trafiło tam z drabinki przegranych. Pojedynek na mapach Supplydepot2 i sw_goldrush_te zakończył się tym razem zwycięstwem kolegów z Sensless esport. Gratulacje dla zwycięzców!!!

Końcowa klasyfikacja:
1. Sensless esport.
2. Polewka Team.
3. ViD.
Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  Zwycięstwo w WoW cup
Dodany: 2005-09-09 :: 19:51:04
Ponieważ nasz tradycyjny newsman Artlight nie za bardzo ma czas na pisanie newsów oraz - jak zgodnie z prawdą zauważył - inni się do tego nie palą, ponadto korzystając z faktu, że informacja dotyczy rzeczy dla Polewki bardzo miłej, kolejnego newsa postanowiłem popełnić osobiście. Z góry więc przepraszam za wszelkie błędy ortograficzne, niegramatyczne zdania, wtręty nie na temat i od rzeczy - ale to mój pierwszy news.

4 września odbył się turniej ET 6/6, zorganizowany przez klan WoW. Ten jednodniowy Cup, pomijając jego bardzo dobrą organizację, wyróżnia jeszcze jedna cecha - z grona 12 drużyn, które zostały do niego zakwalifkowane, palma pierwszeństwa przypadła druzynie kierowanej przez skromną osobę piszącą tego newsa - klanowi Polewka Team.
Droga do zwycięstwa nie była prosta, a znaczyły ją krew, pot i łzy. Na szczęście nie nasze.
Polewka Team jako team dobrze już zadomowiony na scenie ET, został rozstawiony i rozpoczął udział w turnieju od drugiej rundy, gdzie natrafiliśmy na klan Kolorowe Kredki. Nasze wysublimowane taktyki pozwoliły nam ustawić w ataku czas poniżej 5 minut, którego mimo falowych i zaciekłych ataków, przeciwnik nie był w stanie pobić.
W kolejnej rundzie przyszło nam stoczyć bój z klanem rC, który niczym feniks z popiołów odrodził się na sam turniej (następna reaktywacja za 500 lat). Na ogólnie przez nas lubianej mapie (Oasis) udało nam się obronić dział przez niemal 10 minut. Na szczęście atak prowadzony w nieszablonowy sposób, czasami z 6 różnych kierunków, zaskoczył w końcu obronę przeciwników i ustawić czas o minutę lepszy.
W półfinale napotkaliśmy v3, które już wcześniej... przegrało z rC. W ataku na sw_goldrush ustawiliśmy czas nieco poniżej limitu oznaczającego full hold, w obronie też niemal do ostatnich chwil ważyły się losy meczu. Mecz miał swoją dramaturgię, o której wolę nie pisać .... i happy end :)
Finał z klanem WoW, miał już oprawę, na jaką zasługiwał (profesjonalnie zrealizowany shoutcast [przy okazji - pierwszy raz byłem świadkiem tego, że shoutcasterzy też potrafią whineować]. Na mapie SupplyDepot w ataku osiągnęliśmy czas około 8 minut. W obronie nie oddaliśmy flagi, a według pewnych plotek, z których kiedyś niewątpliwie zrodzą się legendy, nasz eng zaminował allies w respie [nie wiem czy nie przekręciłem], a na dowód nawet wrzucił demka:)

W taki oto sposób zostaliśmy zwycięzcami całego turnieju. Drugie miejsce w WoW cupie przypadło jego organizatorom, na kolejnym spoczęły v3 i rC. Sam turniej zrealizowany był niemal doskonale, bez zbędnych przestojów, opóźnień lub odwołanych meczów, za co należałoby podziękować pomysłodawcom, sędziom jak i uczestnikom, którzy dostosowali się do wysokiego poziomu organizacji.
A specjalne podziękowania [w tym momencie rozkleiłem się już całkiem ;)] przesyłam dla naszego "złotej siódemki", tj: kota, buzki, Cybula, Dibblera, k4, Kazu i Liquida (kolejność przypadkowa), których dzielnie na ts dopingowała ekipa w składzie malo i nasz niezawodny newsman - Artlight (tu kolejność alfabetyczna, z inwersją).

ps. panel administracyjny ssie :C
Dodał: malo komentarze: [5] | skomentuj
  Mecz w CB PL SW vs WoW, dEb.
Dodany: 2005-08-31 :: 17:16:42
Nie bardzo mam czas na pisanie niusów ostatnio, a jak widzę inni wcale się do tego nie palą :/

Polewka ostatnio zagrała dwa mecze w naszym anorektycznym ladderze. Nie grałem w żadnym z nich, ale zdaję się, iż oba spotkania wygraliśmy bez większych problemów. W przypadku WoW było to nieco zaskakujące, pewnie mieli gorszy dzień, dEb zaś był dla nas wielką niewiadomą - no może trochę przesadzam, bo co może być zaskakującego na tym naszym gwałtownie się kurczącym polskim podwórku, więc łatwą wygraną przyjęliśmy na zasadzie: widać Pan tak chciał ;] W sumie w dEb tylko jeden nick był mi dobrze znany – heed z AoD (tzn. tak sądzę, że był to ten heed, mordował należycie ;) Co do reszty nicków to przypomina się mi pewna historia, mam nadzieję, że czegoś nie pokręciłem. Czytając kiedyś www.pclab.pl natrafiłem na wzmiankę o klanie ET działającym pod banderą tego serwisu. Przejrzałem ich stronę, gdzie odnalazłem informację o prowadzonej akurat w tym dniu rekrutacji. Ponieważ sam przeżyłem tylko jedną, do Polewki i to dawno temu (:* green), to postanowiłem odświeżyć sobie pamięć. Pewnie to nie było za mądre, ale z nudów człowiek różne głupoty robi. No wiec polazłem tam, pokręciłem się po jakichś mapach i jakimś cudem koniecznie mnie chcieli. Byłem w końcu zmuszony przyznać, że już gram w klanie itp. itd., choć potem kilka razy jeszcze ich CL namawiał mnie na GG na grę z nimi :] Czemu o tym wspominam? Ano, bo wydaję mi się, że właśnie stamtąd kojarzę kilka nicków graczy dEb. To tylko taka malutka dygresja, jak to w moich newsach...

Dodał: artlight komentarze: [4] | skomentuj
  Mecz w CB ET SW SummerCup 2005 vs Team infrag.
Dodany: 2005-08-31 :: 16:39:31
Losy ostatniego meczu z Bat rozstrzygały się zawsze w końcówce czasu przeznaczonego na daną mapę. Dokładnie tak samo było i w spotkaniu z infrag, tyle, że tym razem to przeciwnik wygrał o ten przysłowiowy włos.

Wiedzieliśmy, że Team infrag to solidny przeciwnik, ale nie byliśmy tym jakoś szczególnie zdeprymowani, po prostu ze sparingowych doświadczeń wiedzieliśmy, że można ich zbić. Pierwsza runda Braundorfa (Polewka -> Axis) dawała solidne podstawy by myśleć o wygraniu tej mapy. Dosyć długi czas, który po obronie pozostał na atak Polewki, pozwalał sądzić, iż któryś atak będzie skuteczny. I rzeczywiście bardzo szybko przejęliśmy flagę, sprawnie podłożyliśmy maina i zajeliśmy CP. A potem? Potem kilka razy podkładaliśmy dynamit, raz nawet dwa równocześnie i... nic. Infrag zaliczył fullhold.
Na Supplydepot2 ustawiamy całkiem znośny czas, a w obronie, z tego co pamiętam, infrag dojechał ciężarówką w ostatniej minucie.

Już w meczu z Bat zauważyłem, że w Polewce zaczął źle funkcjonować atak. W niniejszym spotkaniu właśnie ta przypadłość spowodowała taki a nie inny wynik. Można by dopatrzyć się także błędów w obronie (ostatnia faza sd2), ale generalnie ja jako TL muszę się uderzyć w pierś, bo to co się stało na Braundorfie było w pewnej mierze moją winą – atak nie był dobrze prowadzony (pech chciał, iż w tym okresie miałem sporo zajęć w pracy i po prostu przychodziłem do domu wykończony).
BTW. Myślę, że kot w tym meczu także mógł dać ciała, zdaję się, że miał DG tylko dwa razy większy niż reszta teamu. No jak mogliśmy wygrać??? ;]

Z całego serca życzę Team infrag, aby wygrał tą edycję III ligi SC – kac byłby nieco mniejszy :D

Polewka Team vs Team infrag
Polewka: Artlight, cYbul, imOomfG, k4, kot, Liquid
infrag: alexxxzoo, Dubass, ELNER, hellish, Loo, nindrt

Czwartek 18.08.2005 / godz. 21.00
Braundorf / Supplydepot2
0:4
Dodał: artlight komentarze: [19] | skomentuj
  Mecz w CB ET SW SummerCup 2005 vs Bat.
Dodany: 2005-08-17 :: 20:02:25
Faza playoff w każdym turnieju ma to do siebie, że zostają w niej Ci, którzy potrafią grać – kk, przyjmijmy, że gdzieś tak 10% to są może jakieś przypadkowe fartuchy. Nasz przeciwnik, klan Bat, nie był nam jakoś szczególnie dobrze znany. Z tego co pamiętam to może graliśmy z nimi 2-3 razy, ale nie bardzo potrafię sobie przypomnieć kiedy to było - oprócz ostatniego razu. Podczas ostatniego sparingu był remis, ale chyba każdy miał przekonanie, że jak przyjdzie grać na poważnie to damy sobie rade. Niewiele brakowało żebyśmy się pomylili ;(

Pierwszą graną mapą był Radar. Polewka w obronie robi fullhold, co na radarze nie jest znów takie częste. Początek meczu zdawał się potwierdzać nasze wcześniejsze przypuszczenia, że powinniśmy sobie poradzić bez większych problemów. A potem nastąpił nasz atak... Jeśli czytaliście wcześniejsze newsy to zauważyliście, iż często w różny sposób opisuje jaki to atak Polewki był skuteczny – nie tym razem moi drodzy, nie tym razem... To co się działo, przypominało trochę walenie głową w mur. I to nie dlatego, że przeciwnik był tak ciężki, choć bronili całkiem przyzwoicie, to ataki Polewki, łagodnie mówiąc, nie grzeszyły skutecznością. Wreszcie tuż przed końcem mapy udaję się ukraść Westa, który był niesiony dłuższą drogą przez CP. Finalnie West czekał w bunkrze, a przy ciężarówce trwała regularna wojna. Ponieważ do końca pozostało kilkanaście sekund, cYbul wraz z częściami z Westa wykonał dramatyczny rajd do traka i jakimś cudem (on nazwałby to pewnie skillem - buzka po ostatniej randce z cYbulem, być może by mu nawet przytaknął) doniósł radar. Dosłownie chwilę potem uderzył tam pf wystrzelony przez jednego z przeciwników...

Na drugiej mapie, Battery, broniącej Polewce udało się powstrzymać przeciwnika przez niecałe 5 min. Myślę, że tutaj winna jest nieco niedopracowana obrona na tej mapie. W ataku, udaje się nam nieznacznie pobić ten czas.

Generalnie mecz wcale nie był prosty, na pewno dostarczył obu zespołom sporo emocji. Chłopcy z Bat przegrali nieznacznie, ale chciałbym sobie to tłumaczyć słabą dyspozycją Polewki w tym dniu.

Jak było? Heh, jeśli macie znajomych w Polewce to może uda się wam uzyskać dostęp do pewnej mp3ki, która jest zapisem ostatnich 2 min w ataku na radarze. Może mały cytat: „ale pikawa napier.ala” – k4, chwile po doniesieniu Westa xd.


Polewka Team vs Bat
Polewka: Artlight, buzka, cYbul, imOomfG, k4, kot
Bat: Anging, BlackFour, Jukiperkele, Radari, Tiigeri, Usva

Niedziela 14.08.2005 / godz. 21.00
Radar / Battery
4 : 0
Dodał: artlight komentarze: [3] | skomentuj
  Mecz w CB ET SW SummerCup 2005 vs EE.
Dodany: 2005-08-05 :: 20:37:29
Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce i gdybym miał tyle czasu ile go nie mam, to być może rozpisałbym się w tym newsie. Niestety nie chce mi się tak jak mi się powinno chcieć i może co ważniejsze, nie mam tyle czasu ile go nie mam. Sami widzicie, że w tak trudnych „okolicznościach przyrody” (Rejs???) nie powstanie tu coś, co byłoby godne nagrody Pulitzera. W sumie nawet dobrze się składa, bo jaki mecz taki news – całkiem zdrowa zasada, prawda?
Ostatni mecz fazy grupowej tegorocznego SummerCupa nie dostarczył niestety żadnych emocji. Gdyby EE zagrało tylko odrobinkę gorzej, to w zasadzie nie byłoby różnicy czy są na serwerze, czy też sami sobie biegamy wykonując objective. Być może wynikało to z faktu, iż był to mecz o nic – niezależnie od wyniku Polewka i tak awansowałaby do fazy playoff z 1 miejsca, a EE nawet w przypadku wygranej nie udałoby się dostać do 2 fazy rozgrywek.
Pierwszą graną mapą był Supplydepot2. W naszej obronie był fullhold, a w ataku czas był średni, bo wszyscy sobie kampili spawna i nikt nie przejmował się, że ciężarówka stoi. W końcu doszedłem do wniosku, że takie zachowanie nie jest zbyt sympatyczne na oficjalnym meczu i dojechałem „trakiem” – za co zresztą otrzymałem podziękowania od admina ;)
Na drugiej mapie, którą był Dubrovnik, nikt już się nie bawił. Czas w ataku 2,02 i wszystko jasne.

GL EE!

Podsumowując rozgrywki grupowe, w których Polewka wygrała wszystkie swoje mecze, mogę powiedzieć, że graliśmy całkiem przyzwoicie. Wygrane z dosyć ciężkimi przeciwnikami jakimi były klany: aB i sin, pozwalają z pewną nadzieją patrzeć na fazę playoff. Warto pamiętać, że w obecnej fazie rozgrywek, nie ma już miejsca na błędy. Przegrywamy mecz to kkthxbye. Proponuję więc na najbliższe mecze, schować gdzieś głęboko w sobie mentalność #polskichNOZY i nie latać za DG jak „kot z pęcherzem” (dawno nie było cytatu dla reta).

Polewka Team vs EE
Polewka: Artlight, buzka, cYbul, DibbleR, k4, kot
EE: Evo, Files, Hurricane, Naminator, PoLuX, Spooksta

Poniedziałek 01.08.2005 / godz. 22.30
Supplydepot2 / Dubrovnik
4 : 0
Dodał: artlight komentarze: [3] | skomentuj
  Mecz w CB ET SW SummerCup 2005 vs VogtlandPower.
Dodany: 2005-07-22 :: 20:53:58
Cholerny deszcz! - pomyślał Ottar, chowając się z powrotem w zacisze korytarza, który dawał mu schronienie w tych momentach kiedy akurat nie musiał się z niego wychylać, aby możliwie najszybciej przeczesać otoczenie w poszukiwaniu ewentualnego wroga. Cholerne komary! - tym razem przeklął już pod nosem, choć wypowiedziane słowa zlały się z trzaskiem jego ręki uderzającej w policzek. Z pewną satysfakcją spostrzegł krwawą miazgę na swojej dłoni, aczkolwiek po ponad stu trafieniach - liczył, bo co innego miał do roboty, zadowolenie nie było już zbyt wielkie, ponieważ liczne swędzące miejsca na wszystkich odsłoniętych częściach ciała, uświadamiały mu, że bilans jest i tak dla niego bardzo niekorzystny. Usiadł zgarbiony niedaleko od wyjścia, patrząc nienawistnym wzrokiem na ciężkie chmury, które od wielu dni wykańczały jego wraz z towarzyszami broni. Dzisiaj akurat jego pozycja nie była taka najgorsza, pamiętał, że większość z pozostałych patroluje okolicę gdzieś tam na zewnątrz. Jutro i przez kilka następnych dni on też się tam znajdzie w ramach obowiązującej rotacji stanowisk. Jakby tego było mało, pamiętał jeszcze o domu. Domu do którego regularnie wysyłał większość swojego żołdu, aby żona z teściową nie musiały cierpieć niedostatku. Ostatnio pocztą dostał od swojej małżonki zdjęcia dwóch uroczych chłopczyków, jeden, jak pisała ma dwa latka, a drugi, roczek. Zawsze chciał mieć synów, ale do cholery od 4 lat nie ma go w domu. Kurwaaaa... - jęknął, bezsilnie opierając czoło na podkurczonych kolanach.
Z tych niewesołych rozmyślań wyrwał go metaliczny odgłos odbijającego się od ściany przedmiotu, który wylądował prawie przy jego stopach. Niechętnie zogniskował na nim swój zatroskany wzrok i przez chwilę na błyskawicznie stężałej twarzy odmalowało się przerażenie, lecz już moment później, odprężony, oparł się wygodniej o ścianę, przymknął oczy i uśmiechnął się łagodnie, bo uświadomił sobie właśnie, że oto znalazł rozwiązanie wszystkich swoich problemów (ściślej mówiąc to ono samo się do niego przyturlało).
Niestety reszta kompanów Ottara nigdy nie miała okazji podziwiać tego co z niego pozostało, w sumie nie było tego dużo i na dodatek szybko spłynęło ze ścian (doprawdy trudno na dłużej zaprzyjaźnić się z odbezpieczonym granatem, który akurat wpadł w odwiedziny), bowiem sami zaliczyli po podobnej niespodziance, mniejszej lub większej, jednej lub wielu - mniejsza o to, ważne, że wszystkie były metalowe.
W korytarz wsunęła się, z kocią sprawnością, ubrana w nieco spłowiały brudnożółty mundur, niewielka postać. Chłodnym i uważnym wzrokiem rozejrzała się po mokrych od krwii ścianach, szczególnie interesując się widocznym na końcu korytarza pomieszczeniem. Na ubłoconej twarzy, pozornie pozbawionej emocji, tylko bardzo uważny obserwator mógłby doszukać się czegoś na kształt zimnego, bardzo zimnego uśmiechu. Niestety jeszcze nie znalazł się taki, który mógłby wystarczająco długo prowadzić tego typu obserwacje. To był dopiero początek, ale jak się później okazało, reszta trwała równie krótko.

Mecz odbył się na mapach: Radar / Secret_Weapon i choć opis powyżej to typowa fikcja literacka, to generalnie takim właśnie marazmem u przeciwników tłumaczę sobie bardzo łatwe zwycięstwo Polewki. Przeciwnicy nie strzelali jakoś naprawdę źle, oni po prostu nie byli w stanie zorganizować praktycznie jakiegokolwiek oporu w odpowiedzi na ataki Polewki. Czasy ataków ustawionych przez |:P| na obu mapach zawierały się w przedziale 2-3 min, wiec był to po prostu ciężki nokaut.

Polewka Team vs VogtlandPower
Polewka: Artlight, buzka, cYbul, DibbleR, kot, Liquid
VP: DNS, Kinte, Otter, scowl, Swine, Teq

Czwartek 22.07.2005 / godz. 21.30
Radar / Secret_Weapon
4 : 0


GL VP!
Dodał: artlight komentarze: [17] | skomentuj
  Mecz w CB ET SW SummerCup 2005 vs singularity.
Dodany: 2005-07-22 :: 20:52:00
Zaledwie kilka dni temu, siedząc na przyjemnie zacienionym przez parasole patio pewnej niewielkiej praskiej knajpki, zastanawiałem się, niespiesznie przeżuwając czeską potrawę narodową, czyli nieśmiertelne knedle z gulaszem, nad tym, dlaczego to Czesi mają taką piękną Pragę, a Polacy taką brzydką Warszawę. Moja wyobraźnia, soczyście podlewana zimnym Urquellem, bez problemu była w stanie opracować co najmniej kilka teorii wyczerpujących to zagadnienie, ale ponieważ pewnie większość z nich została już opisana w mniej lub bardziej mądrych książkach, to postanowiłem się podzielić z wami tylko jedną z nich. Mianowicie, moi drodzy, uważam, że wszystko to wina tego, iż niewłaściwie dobieramy sobie bohaterów narodowych. Popatrzcie tylko na braci Czechów! Któż to u nich jest, głównym idolem wojskowości? Tak, tak, to wszystkim nam znany wojak Szwejk. Rozumiecie teraz, iż z takim bohaterem, czeska doktryna obronna polega na możliwie szybkim i sprawnym zajmowaniu wcześniej upatrzonych kolejnych pozycji obronnych, a jak te się skończą, to przecież i tak nie ma już o co walczyć. Jeśli uwzględnimy fakt, iż Czesi do dodatkowo naród niezwykle rozsądny, to już zupełnie nietrudno zrozumieć, dlaczego armia czeska zwykle poddaje się od razu – po co komu te zbędne spacery?
No niestety, my Polacy musieliśmy mieć Chrobrego, Krzywoustego, Bolka Śmiałego, Jagiełłę, Sobieskiego, Wiśniowieckiego, Puławskiego, Kościuszkę itp. itd., w związku z tym nasza doktryna obronna wygląda nieco inaczej niż czeska, choć można się dopatrzyć w niej pewnych podobieństw. Mianowicie, Polska armia też jak się broni to się cofa, tylko że ona się stara cofać do przodu i oczywiście też na wcześniej upatrzone pozycje obronne, tyle że wroga. Niestety, ten sposób prowadzenia walki nigdy, jak pokazuje historia, nie przypadł do gustu naszym rozmaitym wrogom. Wiec kiedy Hitler ze swoim przyjacielem ze wschodu postanowili sąsiadować ze sobą bezpośrednio, znów musieli użerać się z przynoszącymi im od kilkuset lat tyle przykrości Polakami. W ramach premii za bezczelną postawę Polaków, postanowił zrównać im stolicę z ziemią (tak mniej więcej po powstaniu warszawskim równina mazowiecka byłą już prawdziwą równiną). Po wojnie więc Czesi mieli piękną zabytkową Pragę, a my piękne zabytkowe puzzle, z których zamiast nowej stolicy wyszedł stadion dziesięciolecia. Ok, ale dlaczego tak się rozgadałem o naszych południowych sąsiadach? Ano, kończąc te knedle, o których wam już opowiadałem, przyszło mi do głowy, że nasz następny przeciwnik to właśnie czeski klan singularity i niezależnie od tego jaki będzie wynik spotkania, to jedno nie ulega wątpliwości, my mamy walkę we krwii, więc oni mogą liczyć jedynie na fart ;)

Sam mecz rozgrywany był na mapach Braundorf_B2 / SW_Goldrush_TE, walka była zacięta, ale w sumie Polewka dosyć pewnie wygrała obie te mapy. Mam wrażenie, że obok klanu allBad, sin był najsilniejszym przeciwnikiem w naszej grupie (w klanie tym gra 2 graczy reprezentacji Czech). Przed nami jeszcze dwa mecze fazy grupowej, zobaczymy czy się nie pomyliłem.

Polewka Team vs singularity
Polewka: Artlight, buzka, Cybul, kot, Liquid, ramp
sin: neo, marv, cr3atur3, butch, C.P.U., xyp

Niedziela 17.07.2005 / godz. 21
Braundorf_B2 / SW_Goldrush_TE
4:0
Dodał: artlight komentarze: [4] | skomentuj
  Mecz w CB ET SW SummerCup 2005 vs allBad clan.
Dodany: 2005-07-22 :: 20:51:13
Oj, działo się działo :] Mecz ze słoweńskim klanem allBad był naszym drugim spotkaniem rozegranym w tegorocznym SummerCupie. Śledząc dokonania tego klanu, a także mając w pamięci kilka rozegranych z nimi sparingów, pewne było, iż aby wygrać Polewka musi dać z siebie wszystko. Szczerze mówiąc byłem pełny obaw o wynik spotkania i myślę, że w tych obawach nie byłem osamotniony.
Pierwszą mapą był Dubrovnik. Chłopcy z allBad atakowali jako pierwsi i robili to w sposób potwierdzający ich klasę. Bez specjalnych problemów wygrali rundę, choć trzeba przyznać , że Polewka miała problemy z pingami/lagami. Po zmianie stron, staraliśmy się pobić bardzo wyśrubowany czas, ale niestety znów dały o sobie znać problemy z netem u Polewkowiczów np. Kot niosąc klucz po dachach złapał długiego laga, co skutecznie dobiło i tak opornie prowadzone próby ataku. Generalnie po pierwszej mapie, panowała raczej świadomość, iż nawet bez problemów z netem byłoby nam szalenie ciężko wygrać z tym przeciwnikiem.
Drugą rozegraną mapą było Battery. Chyba nigdy nie była to mapa lubiana przez Polewkę. Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma (:* Ret). Ruszyliśmy do ataku i... ustawiliśmy czas poniżej 3 minut. Właśnie wtedy poczułem, że po 1,5 roku grania Polewka ma już pewien potencjał zbudowany poprzez setki godzin treningów, że grający w niej ludzie, pomimo różnego poziomu aima, to jednak doświadczeni już gracze, którzy nawet po stosunkowo ciężkim łomocie na pierwszej mapie, ani myślą sobie odpuścić. Generalnie atak był morderczo sprawny, choć nie ukrywam, że przeciwnicy popełnili błąd w obronie, nie cofając się w porę. Obrona takiego czasu, to była w zasadzie formalność.
Ponieważ po pierwszych dwóch mapach był remis, nadszedł czas na wybór decydującej mapy. Proces eliminacji map doprowadził do wybrania Radaru. Polewka broni pierwsza i choć przeciwnik wydawał się nieco sparaliżowany nokautem na Battery, to jednak ustawia całkiem znośny czas. Po zmianie stron, atak Polewki w zasadzie zmiata obronę przeciwnika, który już zupełnie nie potrafi się odnaleźć, co kończy się szybkim doniesieniem obu radarów. Wynik 4:2 dla Polewki.

Podsumowując to był naprawdę ciekawy mecz. Dobrze było go zagrać, a jeszcze lepiej wygrać. Myślę, iż każdy Polewkowicz poczuł prawdziwą satysfakcję po tym spotkaniu. Pozostaje mi życzyć nam kolejnych, tak zagranych meczy, a przeciwnikowi HF & GL w następnych spotkaniach.


Polewka Team vs allBad
Polewka: Artlight, buzka, Cybul, imOomfG, k4, kot, Liquid
allBad: bobot, carniee, cold!, JAPAN, optimal, sA!nT?

Czwartek 07.07.2005 / godz. 21
Dubrovnik / Battery / Radar
4 : 2


P.S. Nigdy nie można być zbyt pewnym swego. Poniżej wklejam wypowiedź jednego z zawodników aB po wygranym, w poprzedniej kolejce, meczu z VP.

"Optimal (aB) 4 Jul 12:50Reply
we wanted in higher league, but for some insane reason(not known to us) admin putted us in this low skilled league.....

its obvious this sgonna be long boring summer playing againt inferior skilled clans
GG CLANBASE, you really proved your pr0-ism
btw GG aB"


;DD
Dodał: artlight komentarze: [1] | skomentuj
  Mecz w ET SW SummerCup 2005 vs #wdc-ng.
Dodany: 2005-07-22 :: 20:49:59
Jak łatwo zauważyć, od dłuższego czasu nie pojawiały się newsy związane z grą Polewki. Nie wynikało to absolutnie z faktu, iż w Polewce nic się nie dzieje, przeciwnie, treningi odbywają się ostatnio z zadziwiającą regularnością, ale akurat oficjalnych meczow nie rozgrywaliśmy.
W najbliższym czasie zmieni się to na pewno, ponieważ bierzemy udział w rozgrywkach ET SW SummerCup 2005. Mecz, którego dotyczy ten właśnie news, był pierwszą naszą walką w tym właśnie Cupie.
Nasz przeciwnik #wdc - Team Nasi-Goreng był dla mnie wielką niewiadomą i jedynie pewien niepokój budził fakt, iż mają dosyć mały skład (7 osób), co rodziło podejrzenia, że mogą być dosyć dobrze zgrani. I rzeczywiście grali całkiem ładnie, zupełnie przyzwoicie strzelali, co jednak na szczęście nie wystarczyło, aby pokonać Polewkę. Jednocześnie mam wrażenie, że był to całkiem ładny, szybki i emocjonujący mecz. Na dowód tego może przytoczę kilka słów Liquida, który po pierwszej mapie powiedział: „dajcie mi k..wa 5 min, musze zapalić fajka bo mi się ręce trzęsą” :)
Spotkanie rozgrywało się na mapach Radar / Supplydepot2. Już po pierwszej mapie stało się jasne, iż oba teamy, że tak powiem, „nie wypadły sroce spod ogona” (cytat specjalnie dla reta). Oba teamy przeprowadzały sprawne i szybkie ataki i w obu teamach obrona próbowała nadążyć za tymi atakami. Na szczęście chester był w odpowiednim czasie na odpowiednim miejscu i doniósł w nieco niespodziewany sposób ostatni radar, zapewniając tym samym zwycięstwo na pierwszej mapie Polewce. Supplydepot2 przebiegał w podobnym klimacie, wszystko działo się dosyć szybko, a sprawne ataki #wdc nie pozwoliły Polewce nawet myśleć o fullholdzie. Szczęśliwie atak Polewki był również bardzo sprawny, zaś w ostatniej fazie kot ładnie zagrał riflą zgarniając 4 przeciwników – inna sprawa, że dwa z tych fragów to zwyczajnie mi ukradł ;)


Generalnie mam wrażenie, że mecz wygrała taktyka, bo raczej o przewadze skillowej trudno tu mówić. Tak jak wspominałem, podczas spotkania nie sposób było się nudzić, jeśli dodamy do tego, że przeciwnik był całkiem sympatyczny (dziwne bo to Niemcy/Austryjacy) to w sumie można powiedzieć, iż był to całkiem miło spędzony wieczór.

Polewka Team vs #wdc - Team Nasi-Goreng
Polewka: Artlight, chester, imOomfG, Kot, Liquid, Malo
#wdc: chicken (wszedł jako zmiennik, grał bez taga), egolein, frankie, infernos, Krassos, metrOwn, m1ke

Czwartek 30.06.2005 / godz. 21
Radar / Supplydepot2
4 : 0
Dodał: artlight komentarze: [0] | skomentuj
  Newsy uciekly
Dodany: 2005-07-22 :: 20:19:53
Fuuu mam maly problem z newsami :| wcielo je :O
Dodał: ramp komentarze: [2] | skomentuj
» archiwum newsów: (82) | administracja