Warleagues – sezon 5 – mecz vs Team infrag (Infragilis).
Dodany: 2005-11-08 :: 15:26:34
Chyba wszyscy w Polewce czekaliśmy na ten mecz. Nikt nie mówił o tym głośno, ale miał to być rewanż za przegraną z Infrag w ćwierćfinale Summer Cupa 2005 organizowanego przez Clanbase (III liga) – zwłaszcza, że mieliśmy grać identyczne mapy. Nastrój przed meczem nie wskazywał, żeby ktoś się jakoś specjalnie przejmował tym nadchodzącym spotkaniem. Wprawdzie na ostatnich sparringach jakie graliśmy z Infrag dostawaliśmy łomot, ale były one przeważnie grane trochę przypadkowymi składami i bardziej polewkowo niż poważnie.
Zaczęliśmy od obrony na Supplydepot2, gdzie Infrag wprawdzie ustawił czas, ale raczej niezbyt dobrze rokujący, bo grubo powyżej 13 minut. Grając na spokojnie ustawiliśmy czas rzędu 8-9 minut.
Zdaję się, że nasi bracia Czesi nieco inaczej wyobrażali sobie ten mecz i na drugiej mapie, czyli Braundorfie, nie otrząsnęli się jeszcze po kuble zimnej wody wylanej im przed chwilą na głowy, gdyż ustawiony przez nas w ataku czas < 3 minut to już prawie pogrom. Przy takim czasie obrona to była w zasadzie formalność i całe spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla Polewki.

Mecz, jak zwykle kiedy gramy z Infrag, przebiegał w przyjaznej atmosferze. Choć już po Sd2 czuć było pewne przygnębienie w czeskim teamie, to do końca trzymali fason. Niedługo rusza CB ET SW OC Fall 2005, pewnie znów będzie okazja do bójki z Czechami z Infrag :)