Mecz w CB ET SW SummerCup 2005 vs allBad clan.
Dodany: 2005-07-22 :: 20:51:13
Oj, działo się działo :] Mecz ze słoweńskim klanem allBad był naszym drugim spotkaniem rozegranym w tegorocznym SummerCupie. Śledząc dokonania tego klanu, a także mając w pamięci kilka rozegranych z nimi sparingów, pewne było, iż aby wygrać Polewka musi dać z siebie wszystko. Szczerze mówiąc byłem pełny obaw o wynik spotkania i myślę, że w tych obawach nie byłem osamotniony.
Pierwszą mapą był Dubrovnik. Chłopcy z allBad atakowali jako pierwsi i robili to w sposób potwierdzający ich klasę. Bez specjalnych problemów wygrali rundę, choć trzeba przyznać , że Polewka miała problemy z pingami/lagami. Po zmianie stron, staraliśmy się pobić bardzo wyśrubowany czas, ale niestety znów dały o sobie znać problemy z netem u Polewkowiczów np. Kot niosąc klucz po dachach złapał długiego laga, co skutecznie dobiło i tak opornie prowadzone próby ataku. Generalnie po pierwszej mapie, panowała raczej świadomość, iż nawet bez problemów z netem byłoby nam szalenie ciężko wygrać z tym przeciwnikiem.
Drugą rozegraną mapą było Battery. Chyba nigdy nie była to mapa lubiana przez Polewkę. Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma (:* Ret). Ruszyliśmy do ataku i... ustawiliśmy czas poniżej 3 minut. Właśnie wtedy poczułem, że po 1,5 roku grania Polewka ma już pewien potencjał zbudowany poprzez setki godzin treningów, że grający w niej ludzie, pomimo różnego poziomu aima, to jednak doświadczeni już gracze, którzy nawet po stosunkowo ciężkim łomocie na pierwszej mapie, ani myślą sobie odpuścić. Generalnie atak był morderczo sprawny, choć nie ukrywam, że przeciwnicy popełnili błąd w obronie, nie cofając się w porę. Obrona takiego czasu, to była w zasadzie formalność.
Ponieważ po pierwszych dwóch mapach był remis, nadszedł czas na wybór decydującej mapy. Proces eliminacji map doprowadził do wybrania Radaru. Polewka broni pierwsza i choć przeciwnik wydawał się nieco sparaliżowany nokautem na Battery, to jednak ustawia całkiem znośny czas. Po zmianie stron, atak Polewki w zasadzie zmiata obronę przeciwnika, który już zupełnie nie potrafi się odnaleźć, co kończy się szybkim doniesieniem obu radarów. Wynik 4:2 dla Polewki.

Podsumowując to był naprawdę ciekawy mecz. Dobrze było go zagrać, a jeszcze lepiej wygrać. Myślę, iż każdy Polewkowicz poczuł prawdziwą satysfakcję po tym spotkaniu. Pozostaje mi życzyć nam kolejnych, tak zagranych meczy, a przeciwnikowi HF & GL w następnych spotkaniach.


Polewka Team vs allBad
Polewka: Artlight, buzka, Cybul, imOomfG, k4, kot, Liquid
allBad: bobot, carniee, cold!, JAPAN, optimal, sA!nT?

Czwartek 07.07.2005 / godz. 21
Dubrovnik / Battery / Radar
4 : 2


P.S. Nigdy nie można być zbyt pewnym swego. Poniżej wklejam wypowiedź jednego z zawodników aB po wygranym, w poprzedniej kolejce, meczu z VP.

"Optimal (aB) 4 Jul 12:50Reply
we wanted in higher league, but for some insane reason(not known to us) admin putted us in this low skilled league.....

its obvious this sgonna be long boring summer playing againt inferior skilled clans
GG CLANBASE, you really proved your pr0-ism
btw GG aB"


;DD
Dodał: artlight

Komentarze:

  Dodano: 2020-04-15 :: 09:54:00
IP: 37.187.133.37 host: ns317106.ip-37-187-133.eu
As 85 percent of very low backpain remains undiagnosable and difficult to prescribe suitable treatment for the best guideline is to start by wanting to relieve the discomfort working with the most easy, most cost non-invasive and effective methods possible.
Dodał: please click the next document  adrienemcadams@gmail.com  https://crooksandliars.com/user/lucianorandall[ w górę ]

wstecz | skomentuj