online- cup - mecz z smg
Dodany: 2006-06-04 :: 16:06:38
W ostatnim newsie pisałem na temat meczu pierwszej rundy playoff online- cup. Teraz przyszedł czas na nasz pojedynek w ramach 1/8 finału wspomninego turnieju. Spotkanie to zostało rozegrane dwa dni temu o godzinie 21:00. Naszym przeciwnikiem była drużyna smg (byłe savak).

Na pierwszej mapie - frostbite - pierwsi atakowali zawodnicy smg. Ku zaskoczeniu dosyć szybko udało im się przej±ć kontrolę nad CP. Nasza obrona office room nie należała do najlepszych, co spowodowało iż po kilku kolejnych atakach gracze smg przejęli dokumenty. Jednak jak się okazało udało nam się nadrobić kilku minut, dzięki bardzo dobrej obronie radiostacji. Dopiero po kilku minutach zawodnikom smg udało się zabezpieczyć skradzione dokumenty.
Czas - ok. 6:40.
Nasz atak był równie udany, jednak w przeciweństwie do naszych rywali nie mieli¶my większych problemów z dostareczeniem objective na miejsce.
Czas - 5:20.

Po wyrównanym frostbite przyszedł czas na braundorfa. Tutaj widać było kto jest lepszy. Bardzo szybko przejęlismy flagę oraz zapewnili¶my sobie dostęp do bunkra zarówno od strony Side jak i Main. Równie łatwo poradzili¶my sobie z obron± naszych rywali, dzięki czemu po ponad 4 minutach od rozpoczęcia ładunek pod Bunker Controls został uzbrojony.
Czas - 3:54
Pozostało jedynie obronić ten znakomity czas, co oczywi¶cie nie było problemem. Fullhold.

Polewka Team 4:0

Dodał: majcok