Mecz w ET SW SummerCup 2005 vs #wdc-ng.
Dodany: 2005-07-22 :: 20:49:59
Jak łatwo zauważyć, od dłuższego czasu nie pojawiały się newsy związane z grą Polewki. Nie wynikało to absolutnie z faktu, iż w Polewce nic się nie dzieje, przeciwnie, treningi odbywają się ostatnio z zadziwiającą regularnością, ale akurat oficjalnych meczow nie rozgrywaliśmy.
W najbliższym czasie zmieni się to na pewno, ponieważ bierzemy udział w rozgrywkach ET SW SummerCup 2005. Mecz, którego dotyczy ten właśnie news, był pierwszą naszą walką w tym właśnie Cupie.
Nasz przeciwnik #wdc - Team Nasi-Goreng był dla mnie wielką niewiadomą i jedynie pewien niepokój budził fakt, iż mają dosyć mały skład (7 osób), co rodziło podejrzenia, że mogą być dosyć dobrze zgrani. I rzeczywiście grali całkiem ładnie, zupełnie przyzwoicie strzelali, co jednak na szczęście nie wystarczyło, aby pokonać Polewkę. Jednocześnie mam wrażenie, że był to całkiem ładny, szybki i emocjonujący mecz. Na dowód tego może przytoczę kilka słów Liquida, który po pierwszej mapie powiedział: „dajcie mi k..wa 5 min, musze zapalić fajka bo mi się ręce trzęsą” :)
Spotkanie rozgrywało się na mapach Radar / Supplydepot2. Już po pierwszej mapie stało się jasne, iż oba teamy, że tak powiem, „nie wypadły sroce spod ogona” (cytat specjalnie dla reta). Oba teamy przeprowadzały sprawne i szybkie ataki i w obu teamach obrona próbowała nadążyć za tymi atakami. Na szczęście chester był w odpowiednim czasie na odpowiednim miejscu i doniósł w nieco niespodziewany sposób ostatni radar, zapewniając tym samym zwycięstwo na pierwszej mapie Polewce. Supplydepot2 przebiegał w podobnym klimacie, wszystko działo się dosyć szybko, a sprawne ataki #wdc nie pozwoliły Polewce nawet myśleć o fullholdzie. Szczęśliwie atak Polewki był również bardzo sprawny, zaś w ostatniej fazie kot ładnie zagrał riflą zgarniając 4 przeciwników – inna sprawa, że dwa z tych fragów to zwyczajnie mi ukradł ;)


Generalnie mam wrażenie, że mecz wygrała taktyka, bo raczej o przewadze skillowej trudno tu mówić. Tak jak wspominałem, podczas spotkania nie sposób było się nudzić, jeśli dodamy do tego, że przeciwnik był całkiem sympatyczny (dziwne bo to Niemcy/Austryjacy) to w sumie można powiedzieć, iż był to całkiem miło spędzony wieczór.

Polewka Team vs #wdc - Team Nasi-Goreng
Polewka: Artlight, chester, imOomfG, Kot, Liquid, Malo
#wdc: chicken (wszedł jako zmiennik, grał bez taga), egolein, frankie, infernos, Krassos, metrOwn, m1ke

Czwartek 30.06.2005 / godz. 21
Radar / Supplydepot2
4 : 0
Dodał: artlight

Dodaj komentarz:

nick:*

email:*

gg:

www:

komentarz:*
* Pola wymagane
Komentarz może zawierać max. 1650 znaków
wstecz