GET-Cup #2 - 2nd place.
Dodany: 2006-01-30 :: 11:12:26
Pierwsza edycja turnieju organizowanego przez niemiecki serwis GET-Liga, była bardzo udana pod względem poziomu reprezentowanego przez zapisane klany, a także, co jest równie ważne, ze względu na sprawną organizację. Z tego powodu Polewka chętnie zapisała się do drugiej edycji tego turnieju i nie zawiodła się, poziom rozgrywek był jeszcze wyższy, a organizacja nie obiegała od wcześniej ustalonego poziomu.
Już w pierwszym meczu, który miał być rozgrywany na mapie sw_goldrush_te, przyszło nam się zmierzyć z triumfatorem poprzedniej edycji, który w ćwierćfinałach pokonał Polewkę, klanem vicious and evil. Następne mecze pokazały, że Polewka trafiła chyba najtrudniejszych przeciwników w tym cupie.

1 runda:
vs Vicious and Evil - sw_goldrush_te – 1:0

2 runda:
vs uNtried - braundorf_b4 - 1:0

ćwierćfinały:
vs tr(n)ty - special_delivery2 - 1:0

półfinały:
vs dot[qm - radar - 1:0

finał:
vs team beta - supplydepot2 / dubrovnik / sw_goldrush_te - 1:2

Odnośnie finału należy napisać kilka słów. Polewka stara się nie whineowac podczas meczów, tak też było tym razem. Jednak serwer narzucony przez organizatorów ze względu na transmisję ettv, był wyraźnie niekorzystny dla nas. Różnica pingów była blisko dwukrotna :c Mam nadzieję, że następnym razem organizatorzy postarają się zapewnić lepszy serwer na finałowy pojedynek, bo poza tą wpadką nic im zarzucić nie można.

GET-Cup #2 - 29.01.2006

1st - Team Beta
2nd - Polewka Team
Dodał: artlight

Dodaj komentarz:

nick:*

email:*

gg:

www:

komentarz:*
* Pola wymagane
Komentarz może zawierać max. 1650 znaków
wstecz