Mecz w CB ET SW SummerCup 2005 vs EE.
Dodany: 2005-08-05 :: 20:37:29
Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce i gdybym miał tyle czasu ile go nie mam, to być może rozpisałbym się w tym newsie. Niestety nie chce mi się tak jak mi się powinno chcieć i może co ważniejsze, nie mam tyle czasu ile go nie mam. Sami widzicie, że w tak trudnych „okolicznościach przyrody” (Rejs???) nie powstanie tu coś, co byłoby godne nagrody Pulitzera. W sumie nawet dobrze się składa, bo jaki mecz taki news – całkiem zdrowa zasada, prawda?
Ostatni mecz fazy grupowej tegorocznego SummerCupa nie dostarczył niestety żadnych emocji. Gdyby EE zagrało tylko odrobinkę gorzej, to w zasadzie nie byłoby różnicy czy są na serwerze, czy też sami sobie biegamy wykonując objective. Być może wynikało to z faktu, iż był to mecz o nic – niezależnie od wyniku Polewka i tak awansowałaby do fazy playoff z 1 miejsca, a EE nawet w przypadku wygranej nie udałoby się dostać do 2 fazy rozgrywek.
Pierwszą graną mapą był Supplydepot2. W naszej obronie był fullhold, a w ataku czas był średni, bo wszyscy sobie kampili spawna i nikt nie przejmował się, że ciężarówka stoi. W końcu doszedłem do wniosku, że takie zachowanie nie jest zbyt sympatyczne na oficjalnym meczu i dojechałem „trakiem” – za co zresztą otrzymałem podziękowania od admina ;)
Na drugiej mapie, którą był Dubrovnik, nikt już się nie bawił. Czas w ataku 2,02 i wszystko jasne.

GL EE!

Podsumowując rozgrywki grupowe, w których Polewka wygrała wszystkie swoje mecze, mogę powiedzieć, że graliśmy całkiem przyzwoicie. Wygrane z dosyć ciężkimi przeciwnikami jakimi były klany: aB i sin, pozwalają z pewną nadzieją patrzeć na fazę playoff. Warto pamiętać, że w obecnej fazie rozgrywek, nie ma już miejsca na błędy. Przegrywamy mecz to kkthxbye. Proponuję więc na najbliższe mecze, schować gdzieś głęboko w sobie mentalność #polskichNOZY i nie latać za DG jak „kot z pęcherzem” (dawno nie było cytatu dla reta).

Polewka Team vs EE
Polewka: Artlight, buzka, cYbul, DibbleR, k4, kot
EE: Evo, Files, Hurricane, Naminator, PoLuX, Spooksta

Poniedziałek 01.08.2005 / godz. 22.30
Supplydepot2 / Dubrovnik
4 : 0
Dodał: artlight

Dodaj komentarz:

nick:*

email:*

gg:

www:

komentarz:*
* Pola wymagane
Komentarz może zawierać max. 1650 znaków
wstecz