Polewka cZaruje!
Dodany: 2006-06-04 :: 15:59:03
Od ostatniego newsa jaki pojawił się na stronie upłynęło sporo czasu i wiele się wydarzyło. Przyszedł więc czas, aby nadrobić te zaległości i napisać nieco o spotkaniach rozegranych od momentu ukazania się ostaniego newsa. Nasz drugi mecz - z belgijskim klanem cZar - w ramach piątego sezonu WarLeagues odbył się dokładnie 1.05 o godzinie 20:30. Jako pierwsza rozegrana została jedna z najnowszych map granych zarówno w ClanBase jak i WarLeagues, a mianowicie adlernest_b7c. W ataku ustawiliśmy dobry czas około 6:30 min. Co można napisać o obronie? Nic ciekawego, minuty leciały i leciały, a nasi rywale ni jak nie mogli znaleźć sposobu na rozbicie polewkowej defensywy. Po tej mapie przyszedł czas na sw_goldrush_te. Tutaj zawodnicy cZar nie mieli już nic do gadania. Potrzebowali oni prawie 10:30 min, aby dostarczyć złoto na trucka i odholować go w miejsce przeznaczenia. Tym samym atak był już tylko formalnością. Belgowie nie stawiali praktycznie oporu, dzięki czemu nasi zawodnicy jak nóż w masło wbili się w obronę rywali ostatecznie ustawiając znakomity czas 5 minut!

Polewka Team 4:0 cZar

Tak więc zajmujemy pierwszą lokatę w Premier Group z dorobkiem 2 zwycięstw, 1 remisu (który jest spowodowany dziwnym dodaniem po raz kolejny meczu z cZar, jednak z wynikiem 0:0) oraz żadnej porażki. Miejmy nadzieję, iż taka sytuacja nie zmieni się do końca fazy grupowej :)
Dodał: majcok