Wczoraj wieczorem o godzinie 21 rozegrane zostało spotkanie w ramach WarLeagues z drużyną złożoną z graczy pochodzących zza naszej wschodniej granicy. Chodzi oczywiście o klan tank thirty four. Wszystko rozpoczęło się sprawnie bez jakiegokolwiek ETTV czy też ShoutCastu. W przypadku map wybór padł na braundorf oraz sw_goldrush_te.

Braundorf
Axis: t34
Allies: Polewka

Dzięki dobrej ofensywie flaga została przejęta stosunkowo szybko, bo po około minucie od rozpoczęcia. Kilka sekund później podłożony został dynamit pod Main Gate (13:32) oraz Side Door (13:26). Nastąpiła decydująca faza ataku. I jak się okazało po raz kolejny po niecałej minucie od wysadzenia bramy głównej opanowaliśmy całkowicie bunkier, dzięki czemu Robol bez przeszkód mógł uzbroić ładunek pod Bunker Controls.
Czas - 3:27.

Axis: Polewka
Allies: t34

Po raz pierwszy t34 udało się przejąć flagę po niespełna pół minuty, jednak bardzo szybko została odzyskana. Podobnie było kilka sekund później, jednak w tym momencie nasz obrona wyjątkowo się uszczelniła w skutek czego nasi rywale przez ponad dwie minuty nie byli w stanie przedostać się w okolice bunkru. Dopiero, gdy na zegarze było 40 sekund do końca t34 ostatecznie przejęło bunkier. Chwilę później podłożyli oni ładunek pod Main Gate i rozpoczęli swoje ataki w kierunku Bunker Controls. Było jednak za późno, gdyż pozostało niecałe 30s do końca i tym samym w pięknym stylu wygraliśmy pierwszą mapę.

sw_goldrush
Allies: t34

Już od samego początku zapowiadało się na to, że graczom t34 trudno będzie przedostać się w okolice czołgu. Minuty nieubłaganie mijały, a czołg nadal pozostawał w naszych rękach. Prawdę mówiąc dawno nie widziałem tak dobrej pierwszej fazy obrony (jeśli nie liczyć kapitalnej gry Noll8 w defensywie w kwalifikacjach do EuroCup). Dopiero po upływie niecałych 8 minut zawodnicy tank thirty four przejęli czołg. W tym momencie nasza defensywa cofnęła się i po raz kolejny nasi rywale zostali zatrzymani na jakiś czas, dzięki czemu dopiero po upływie 3 minut udało im się zniszczyć drzwi banku. Do końca pozostało 4:35 min i od tego momentu t34 nie miało już nic do gadania. Nawet nie zobaczyli złota :D
Fullhold

Axis: t34

Już po niecałej minucie od rozpoczęcia czołg był w naszych rękach. Równie szybko i bezproblemowo udało się nam wysadzić drzwi banku. Następnie w pierwszym ataku na samo złoto udało się je przejąć, jednak t34 szybko udało się je odzyskać. Podobnie było za drugim (10:59) i trzecim (9:53) razem. Ostatecznie dopiero na 5 minut do końca udało się przebić przez zaskakująco dobrą obronę naszych rywali, co zaowocowało dostarczeniem złota na ciężarówkę przez lazara. Jako, że bariera została odpowiednio wcześniej zniszczona truck szybko i bez przeszkód dotarł do celu.