online- cup - mecz z uAznia
Dodany: 2006-06-04 :: 16:05:37
W ciągu ostatnich kilku dni rozegraliśmy spotkania pierwszej oraz drugiej rundy fazy playoff turnieju online-. W pierwszym z nich, które odbyło się w niedzielę 28.05 zagraliśmy z uAznią. Będąc faworytem całego turnieju powinniśmy bez problemów uporać się z przeciwnikiem, jednak z powodu ostatnich zmian w składzie i braku praktycznie jakichkolwiek treningów wszystko mogło się zdarzyć.

Na pierwszej mapie - sw_goldrush_te - dopiero po dwóch minutach udało się nam naprawić czołg, jednak później szło już lepiej. Co prawda zawodnicy uAzni dobre kilka minut bronili złota, jednak w końcu, gdy za zegarze pozostało 8 minut chester przejął kruszec i szczęśliwie zabezpieczył go na ciężarówce, która dotarła do celu po ponad 8:30 min gry.
W pierwszej fazie obrony zagraliśmy niestety podobnie jak nasi rywale, którzy także po około 2 minutach od rozpoczęcia przejęli czołg. Później jednak ich ofensywa straciła tempo i każdy kolejny atak bez większych problemów był odpierany, dzięki czemu udało się obronić ustawiony wcześniej czas.

Po grushu przyszedł czas na braundorf. Pierwsi atakowali zawodnicy uAzni, którzy po kilku bezskutecznych atakach w końcu po około minucie gry przejęli kontrolę nad Factory Discrit (12:40). Tego dnia nasza obrona na braundorfie nie należała do najlepszych, dzięki czemu dosyć szybko uAzni udało się ją rozbić i podłożyć dynamit pod Bunker Controls. Jak się jednak okazało sytuacja bardzo szybko została opanowana, a ładunek rozbrojony. Ostatecznie dopiero po kilku kolejnych atakach, nasi przeciwnicy po raz drugi uzbroili ładunek pod Controls i skutecznie go obronili. Czas około 6:30 min.
Przyszedł czas na nasz atak. Flagę przejęliśmy praktycznie równo szybko co uAznia, dzięki czemu mieliśmy około 5 minut na wysadzenie Bunker Controls. Minutę później droga do bunkra zarówno od strony Side jak i Main była otwarta. Po kilku bezowocnych atakach na 3 minuty do końca chester oraz buzka uzbroili ładunki pod Controlsami.
Czas - 4:12.

Polewka Team 4:0 uAznia

Dodał: majcok

Dodaj komentarz:

nick:*

email:*

gg:

www:

komentarz:*
* Pola wymagane
Komentarz może zawierać max. 1650 znaków
wstecz