Showmatch CC2 z cdap-#stfu?
Dodany: 2006-06-10 :: 21:40:56
Dawno na stronie nie było jakichkolwiek informacji na temat rozegranych spotkań. Było spowodowane to głównie brakiem czasu w ostatnim tygodniu, jednak od teraz ponownie wszystko wraca do normy :) Tak więc ponad tydzień temu, a dokładniej 31.05 rozegraliśmy mecz pokazowy w ramach Challenge Cup 2. Początkowo naszym rywalem mieli być zawodnicy ND (byłe Goliath), jednak zrezygnowali i na ich miejsce organizatorzy znaleźli inny zespół, a mianowicie cdap-#stfu, którzy podobnie jak i ND grają, a raczej grali w EuroCup XIII. Poniżej krótka relacja.

aldernest
Axis: Polewka
Allies: cdap

Po upływie półtorej minuty zawodnicy cdap, a dokładniej iron podłożył ładunek pod Door Controls. Wkótce potem rozpoczęli atakować office room. Po trzech minutach bezowocnych prób przejęcia dokumentów w końcu im się to udało i niedługo potem decem szczęśliwie dotarł z nimi do celu.
Czas - 5:53.

Axis: cdap
Allies: Polewka

Rozpoczęliśmy atakować czterema medykami i dwoma engineerami (LoCk, snow). Już w drugim ataku Lock uzbroił ładunek pod Door Controls. Po zniszczeniu Controls i naprawieniu CP zaczęliśmy atakować sześcioma medykami, co się bardzo dobrze sprawdziło, gdyż po niecałych 2 minutach buzka przejął dokumenty, które bez problemów zostały dostarczone na miejsce.
Czas - 3:56.

supplydepot2
Axis: cdap
Allies: Polewka

Flaga została przejęta dosyć szybko po po około minucie od rozpoczęcia. Kilka sekund później snow podłożył ładunek pod Forward Bunker Gate. W międzyczasie cdap zbuowało CP, jednak ich ofensywa została bardzo szybko rozbita, dzięki czemu na ponad 12 minut do końca kot zniszczył CP, które kilka sekund później chester naprawił. Po minucie LoCk podłożył dynamit pod Depot Gate, a chester pod East Wall. Równie szybko chesterowi udało się niezauważenie dostać do Crane Controls, które natychmiast naprawił i aktywował. W tym momencie tempo naszej ofensywy zmalało, jednak w końcu udało się odbić ciężarówkę i odholować ją na miejsce.
Czas - 7:18.

Axis: Polewka
Allies: cdap

Finowie przez dobre kilka miunut nie byli w stanie przejąć bunkra, dopiero na 4:37 udało im się odbić flagę, a kilka sekund wcześniej podłożyć dynamit pod Forward Bunker Gate oraz spawn rear exit. Odbicie CP zajęło im nieco więcej niż nam czasu, jednak praktycznie do końca go nie zbudowali. Dopiero gdy na zegarze pozostało 47 sekund decem naprawił CP. W międzyczasie iron podłożył ładunek pod Depot Gate, jednak został on bardzo szybko rozbrojony. Zawodnicy cdap do samego końca nie byli w stanie rozbić naszej obrony. Co prawda mając zaledwie 10 sekund udało im się po raz kolejny uzbroic ładunek pod Depot Gate, jednak było już za późno.
Fullhold.

nachteinbruch
Axis: Polewka
Allies: cdap

Po upływie zaledwie kilkudziesięciu sekund Finowie przejęli flagę oraz podłożyli dynamit pod Side oraz Main Gate. Wkrótce bez większych problemów udało im się rozbić naszą obronę Pak Cannon i je zniszczyć. Mając 13 minut w zapasie byli w bardzo dobrej sytuacji, jednak jak się okazało przez dobre 4 minuty nie byli w stanie się zblizyć do Ammo Supply. Dopiero na około 8 minut do końca po ammo supply zostało jedynie wspomnienie. Nie było to jednak koniec, gdyż w międzyczasie naprawione zostało Pak Cannon. Po kilku kolejnych minutach obrony w końcu naszym rywalom udało się zniszczyć działo.
Czas - 9:56

Axis: cdap
Allies: Polewka

Przejęcie flagi zajęło nam około dwóch minut. Kilka sekund później buzka oraz kot podłożyli ładunku odpowienio pod Side Gate oraz Main Gate. Po kilku minutach bezskutecznych ataków na 3 minuty do końca udało się nam zniszczyć Pak Cannon, a niecałe dwie minuty później podobny los spotkał Ammo Supply. Jednak w międzyczasie Finowie naprawili działo, którego do końca nie udało się nam zniszczyć.

Polewka Team 4:2
Dodał: majcok

Dodaj komentarz:

nick:*

email:*

gg:

www:

komentarz:*
* Pola wymagane
Komentarz może zawierać max. 1650 znaków
wstecz