EuroCup XIII - mecz z hx
Dodany: 2006-06-14 :: 23:38:18
Dokładnie dwa dni temu, o godzinie 21:00 rozegraliśmy najważniejsze jak dotychczas spotkanie w ramach EuroCup. Mecz z Team-Helix decydował o naszym być albo nie być w EuroCup. Czy i jak zaowocowała nasza sprytna taktyka zakładająca jak najmniejszą ilość treningów przed tym spotkaniem? Pewnie już wiecie, niemniej jednak zapraszam do lektury poniższej relacji :)

grush_sw
Axis: Polewka Team
Allies: Team-Helix

Pierwsze kilka ataków ze strony Team-Helix nie przyniosło jakichkolwiek skutków, jednak po upływie zaledwie minuty jeden z zawodników helix naprawił czołg. Równie szybko i bez większych problemów tank dojechał na miejsce, dzięki czemu mając prawie 12 minut w zapasie gracze Team-Helix rozpoczęli kolejną fazę ataku. Jak się okazało już po kilkudziesięciu sekundach riddla przejął złoto, jednak daleko z nim nie dotarł. Około pół minuty później helix ponownie ukradło cenny kruszec, który po raz kolejny bez problemów został odzyskany przez nas. Następnie przez kolejne kilka minut nasi rywale kilkukrotnie przejmowali objective, jednak z marnym skutkiem. Dopiero na 7:30 min do końca ramiN (second) szczęśliwie zabezpieczył skradzione złoto na ciężarówce, która bez przeszkód dotarła na miejsce.
Czas - 8:52.

Axis: Team-Helix
Allies: Polewka Team

Po kilku pierwszych, bezskutecznych próbach przejęcia czołgu, na prawie 8 minut do końca LoCkheedowi udało się go naprawić. Jak się jednak okazało nie ruszył on nawet z miejsca, gdyż natychmiast został zniszczony przez graczy Team-Helix. Niestety przez kolejne 7 minut nie byliśmy w stanie chociażby zbliżyć się do czołgu i dopiero po upływie 8 minut od rozpoczęcia naprawiliśmy czołg. W tym jednak momencie było już za późno na jakąkolwiek próbę pobicia czasu ustawione przez Team-Helix.
Fullhold.

alder
Axis: Team-Helix
Allies: Polewka Team

Praktycznie już w pierwszym ataku udało się nam wyczyść teren wokół Door Controls, jednak nie było engineera, który byłby w stanie podłożyć ładunek. Bardzo szybko też Team-Helix odzyskał kontrolę i przez następne kilka minut mieliśmy naprawdę wiele okazji do uzbrojenia ładunku, jednak za każdym razem (nie raz w ostatniej chwili) nasz eng ginął. Dopiero na 11:33 min do końca LoCk oraz snow podłożyli dynamit, który bez problemu został obroniony i kilkadziesiąt sekund później droga do office room stała otworem. Dosłownie kilka sekund po tym fakcie buzka przejął dokumenty, jednak daleko z nimi nie dotrał. Po raz kolejny dokumenty zostały skradzione przez lazara dopiero po minucie bezskutecznych ataków. Bez problemów zostały one dostarczone na miejsce.
Czas - 6:03.

Axis: Polewka Team
Allies: Team-Helix

Po około minucie i kilku bezowocnych atakach zawodnikom Team-Helix udało się podłożyć ładunek pod Door Controls. Wkrótce potem nasi przeciwnicy z zapasem ponad 4 min rozpoczęli ofensywę w kierunku office room. Praktycznie natychmiast jeden z graczy helix przejął dokumenty, jednak równie szybko zostały one odbite. I tu podobnie jak i w przypadku naszej ofensywy, Team-Helix po około minucie skutecznie skradło objective, które bez problemów Rapt6rr dostarczył na miejsce.

Polewka Team 0:4 Team-Helix
Dodał: majcok

Dodaj komentarz:

nick:*

email:*

gg:

www:

komentarz:*
* Pola wymagane
Komentarz może zawierać max. 1650 znaków
wstecz