Polewka w finale OC 3v3!
Dodany: 2006-07-13 :: 15:36:47
Nasza przygoda z obecną edycją EuroCup zakończyła się już dawno i jak wiadomo nie należała ona do najbardziej udanych. Polewka zakończyła grę w tych prestiżowych rozgrywkach na 4 miejscu w grupie. Nie oznacza to jednak, iż w tak nieciekawym stylu zakończymy sezon, gdyż nie można zapomnieć o OpenCup 3v3, w którym oczywiście gramy w Premier Division.

Trafiając do grupy z idle.ee, 3HS oraz SoF trudno było myśleć o miejscu na podium, gdy nawet awans do kolejnej fazy nie był pewny. Pierwsze spotkanie - z SoF - zakończyło się korzystnym dla nas wynikiem 4:0. Jednak najtrudniejsze mecze grupowe były dopiero przed nami. Na szczęście rywale oddali swoje spotkania walkowerem i tym sposobem Polewka Team awansowała do fazy playoff z pierwszej lokaty. W 1/8 turnieju przyszło nam się zmierzyć z polskim zespołem, a mianowicie Logitech. Po dosyć jednostronnym pojedynku znaleźliśmy się w ćwierćfinałach OC 3v3, gdzie staneliśmy naprzeciw TWK. Także i tym razem udało się nam wygrać i zapewnić sobie grę w półfinale. W walce o finał zagraliśmy z HighBot i będąc zdecydowanym faworytem rozgromiliśmy rywala awansując tym samym do finału OpenCup 3v3.

Na koniec jeszcze jedna dosyć ważna informacja. Otóż od kilku dni w barwach Polewki gra WrzFF, a więc były gracz m.in. PEF, BK, riddle (RtCW) ; riddle, tC (ET). Tradycyjnie już życzę powodzenia i mile spędzonego czasu w Polewce :)
Dodał: majcok

Dodaj komentarz:

nick:*

email:*

gg:

www:

komentarz:*
* Pola wymagane
Komentarz może zawierać max. 1650 znaków
wstecz