Polewka po finale OC 3v3
Dodany: 2006-07-29 :: 22:59:18
Nasza przygoda z ostatnią edycją EuroCup zakończyła się już dawno, natomiast kilka dni temu zakończył się też nasz udział w wiosennej edycji rozgrywek OC 3v3.
Finał, rogrywany w niezwykle trudnych warunkach pogodowych, odbywał się na mapach braundorf i et_beach. Niestety drużyna przeciwników wykazała się lepszym przygotowaniem motorycznym i po dość pewnym zwycięstwie na braundorfie, przypieczętowali wygraną na drugiej z map, której losy ważyły się jednak nieco dłużej.

Tym samym zakończył się nasz udział w wiosennej edycji pucharów w CB. Był to także pożegnalny mecz dla buzki, kota i lazu, którzy od kilku dni trenują już w ramach mk Team Delta, choć być może jeszcze zagrają w naszych barwach.
Zarówno im, jak i chesterowi dziękuję za wspólnie spędzony czas, wysiłek który włożyli w budowę tego teamu i... za trofea, które można cały czas podziwiać w dziale "Awards" :)

Różne burze dziejowe nękały od czasu do czasu Polewkę, ale podobnie jak poprzednio, tak i tym razem nie zamierzamy składać broni. Polewka shall prevail :)
Dodał: malo

Dodaj komentarz:

nick:*

email:*

gg:

www:

komentarz:*
* Pola wymagane
Komentarz może zawierać max. 1650 znaków
wstecz