Mecz w CB ET SW SummerCup 2005 vs Team infrag.
Dodany: 2005-08-31 :: 16:39:31
Losy ostatniego meczu z Bat rozstrzygały się zawsze w końcówce czasu przeznaczonego na daną mapę. Dokładnie tak samo było i w spotkaniu z infrag, tyle, że tym razem to przeciwnik wygrał o ten przysłowiowy włos.

Wiedzieliśmy, że Team infrag to solidny przeciwnik, ale nie byliśmy tym jakoś szczególnie zdeprymowani, po prostu ze sparingowych doświadczeń wiedzieliśmy, że można ich zbić. Pierwsza runda Braundorfa (Polewka -> Axis) dawała solidne podstawy by myśleć o wygraniu tej mapy. Dosyć długi czas, który po obronie pozostał na atak Polewki, pozwalał sądzić, iż któryś atak będzie skuteczny. I rzeczywiście bardzo szybko przejęliśmy flagę, sprawnie podłożyliśmy maina i zajeliśmy CP. A potem? Potem kilka razy podkładaliśmy dynamit, raz nawet dwa równocześnie i... nic. Infrag zaliczył fullhold.
Na Supplydepot2 ustawiamy całkiem znośny czas, a w obronie, z tego co pamiętam, infrag dojechał ciężarówką w ostatniej minucie.

Już w meczu z Bat zauważyłem, że w Polewce zaczął źle funkcjonować atak. W niniejszym spotkaniu właśnie ta przypadłość spowodowała taki a nie inny wynik. Można by dopatrzyć się także błędów w obronie (ostatnia faza sd2), ale generalnie ja jako TL muszę się uderzyć w pierś, bo to co się stało na Braundorfie było w pewnej mierze moją winą – atak nie był dobrze prowadzony (pech chciał, iż w tym okresie miałem sporo zajęć w pracy i po prostu przychodziłem do domu wykończony).
BTW. Myślę, że kot w tym meczu także mógł dać ciała, zdaję się, że miał DG tylko dwa razy większy niż reszta teamu. No jak mogliśmy wygrać??? ;]

Z całego serca życzę Team infrag, aby wygrał tą edycję III ligi SC – kac byłby nieco mniejszy :D

Polewka Team vs Team infrag
Polewka: Artlight, cYbul, imOomfG, k4, kot, Liquid
infrag: alexxxzoo, Dubass, ELNER, hellish, Loo, nindrt

Czwartek 18.08.2005 / godz. 21.00
Braundorf / Supplydepot2
0:4
Dodał: artlight

Dodaj komentarz:

nick:*

email:*

gg:

www:

komentarz:*
* Pola wymagane
Komentarz może zawierać max. 1650 znaków
wstecz