Koniec przygody z OpenCupem
Dodany: 2007-01-31 :: 18:01:45
Zgodnie z tym co pisałem w ostatnim newsie, w naszej grupie OC była bardzo ciekawa sytuacja - wszystkie 3 grające zespoły miały po 1 wygraną oraz 1 porażkę. Oznaczało to, iż prędzej czy później musieliśmy rozegrać minicup, w którym wyłonione zostaną dwie awansujące drużyny.

Jak się okazało około północy admin OC wysłał do zawodników poszczególnych klanów informacje gdzie i kiedy zostanie drogą eliminacji wyłoniona mapa, na której odbywać będą się dogrywki. Kilkadziesiąt minut przed wyborem mapy dowiedzieliśmy się, że już od 19:30 zmuszeni jesteśmy rozegrać pierwsze spotkanie, a ponad godzinę później kolejne. Jak nam poszło?
Fatalnie - tak tylko można opisać naszą grę w ostatnich dniach, co również nie zmieniło się w dniu dogrywek. Jako grana mapa wybrany został goldrush, który ogólni nie należy do naszych najlepszych map. Z RM ustawiliśmy nieco ponad 10min w ataku z kolei nasza obrona to było kompletne nieporozumienie i RM w stylu idle.ee ustawiło nam jakies 6/5 min. Nie lepiej wyglądało spotkanie przeciwko LB, które ustawiło nam fh w obronie, a w ataku można było podziwiać powtórkę z pierwszego meczu przeciwko RM.

Na tym niestety kończy się nasz występ w OpenCupie.
Dodał: majcok

Dodaj komentarz:

nick:*

email:*

gg:

www:

komentarz:*
* Pola wymagane
Komentarz może zawierać max. 1650 znaków
wstecz